Monrealyje atidarė naują techninės aptarnavimų zonos kompleksą

Monrealyje atidarė naują techninės aptarnavimų zonos kompleksą
logo 2019 Gegužės 16 d. 15:20, F-1

Statybų darbai Monrealio Gilles Villeneuve‘o vardo autodrome dar yra tęsiami, tačiau vakar čia įvyko naujojo techninės aptarnavimų zonos komplekso pristatymas. Spaudos konferencija, kurioje dalyvavo etapo rengėjas Francois Dumontieras ir „Liberty Media“ vykdomasis direktorius Chase'as Carey, vyko veikiančių įrankių skambesio fone.

Organizatoriai tvirtina, kad viskas paruoša 97 proc. – beliko atlikti elektros montavimo darbus ir sutvarkyti santechniką.

Francois Dumontieras: „Neturiu jokių abejonių, jog iki Kanados GP etapo viskas bus paruošta. Tai, ką jūs matote, atrodo kur kas blogiau nei yra iš tikrųjų. Darbai užbaiginėjami. Aš kiekvieną dieną kontroliuoju situaciją, žinau realią padėtį ir visiškai dėl to nesijaudinu“.

Chase'as Carey: „Naujoji techninio aptarnavimo zona atitinka visus mūsų reikalavimus. Man tai padarė įspūdį. Iki atvažiavimo čia aš nemačiau nuotraukų ir nežinojau, ko galima laukti. Aš turėjau tik bendrus planus. Turiu pasakyti, jo pamatyta viršijo lūkesčius. Tai efektingai papildys vieno iš geriausių GP etapų įvaizdį“.


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas