MotoE. Asseno trileris baigėsi D. Aegerterio pergale

MotoE. Asseno trileris baigėsi D. Aegerterio pergale
logo Birželio 25 d. 18:56, Intact GP / F. Glaenzel

Pirmosios šio savaitgalio „MotoE“ lenktynės Asseno trasoje, Nyderlanduose, baigėsi čempionato lyderio Domique‘o Aegerterio pergale. Po finišo pirmas tris vietas iškovojusius sportininkus skyrė vos aštuonios šimtosios sekundės dalys.

Po starto į pirmą vietą pakilo Matteo Ferrari, kuris sėkmingai startavo ir aplenkė kvalifikacijos nugalėtoją D. Aegerterį.

Nors įveikus pirmuosius ratus Mattia Casadei važiavo ketvirtas, sportininkas greičiausiai įveikė vieną ratą ir ėmė kilti rikiuote aukštyn. Tuo tarpu Ericas Granado aplenkė D. Aegerterį ir pakilo į antrą vietą.

Sportininkams įveikus keturis ratus, lenktynių lyderiu tapo E. Granado, o M. Casadei pakilo į trečią vietą.

Iki finišo likus dviem ratams, į kovą dėl pergalės vėl stojo D. Aegerteris. Šveicaras aplenkė E. Granado ir tapo lenktynių lyderiu. Tiesa, po to, kai sportininkas suklydo viename iš posÅ«kių, jį aplenkė M. Casadei.

Paskutiniame rate užvirė atkakli kova dėl pirmos vietos ir pergalės lenktynėse. Paskutiniame S formos posÅ«kyje D. Aegerteris aplenkė M. Casadei ir finišo liniją kirto pirmas. Tiesa, šveicaro paskutiniuose metruose vos neaplenkė E. Granado. Brazilas vos 0,072 sek. atsiliko nuo nugalėtojo ir tik 0,009 sek. aplenkė kurį laiką pirmavusį, bet trečioje vietoje likusį M. Casadei.

Sportininkams artėjant prie paskutinio posÅ«kio, nuo motociklo krito Marcas Alcoba. Tuo pasinaudojęs M. Ferrari finišavo ketvirtas, o Hectoras Garzo užbaigė stipriausiųjų penketuką.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos