MotoE. Misano trasoje nugalėjo M. Ferrari, o J. Torresas antrą kartą tapo čempionu (1)

MotoE. Misano trasoje nugalėjo M. Ferrari, o J. Torresas antrą kartą tapo čempionu
logo Rugsėjo 19 d. 18:17, Gresini Racing

Dramos nestokojusiose paskutinėse šių metų „MotoE“ lenktynėse, Misano trasoje, Italijoje, pergalę iškovojo Matteo Ferrari. Tuo tarpu tik tryliktoje vietoje finišavęs Jordi Torresas antrus metus iš eilės tapo čempionu.

Dar prieš lenktynes tapo aišku, kad dėl čempiono titulo tikrai nekovos šiemet čempionate kurį laiką pirmavęs Alessandro Zaccone. Po vakar lenktynėse patirtos avarijos, sportininkui gydytojai uždraudė dalyvauti šios dienos varžybose.

Po starto į priekį įsiveržė Mattia Casadei, aplenkęs iš pirmos pozicijos startavusį J. Torresą. O Dominique‘as Aegerteris pirmame rate aplenkė M. Ferrarį ir pakilo į trečią vietą.

J. Torresas antrame rate aplenkė varžovą ir tapo lenktynių lyderiu. Įveikus tris ratus, ispanas varžovus lenkė beveik sekunde.

D. Aegerteris, aplenkęs M. Casadei, ėmė vytis J. Torresą. Lenktynėms įpusėjus pirmus du sportininkus skyrė mažiau nei sekundė. O iki finišo likus dviem ratams, skirtumas sumažėjo iki mažiau nei dviejų dešimtųjų sekundės dalių.

Lenktynių pabaigoje užvirė atkakli kova dėl pergalės tarp J. Torreso ir D. Aegerterio. Pastarasis bet kokia kaina stengėsi nugalėti. Paskutiniame rate, po D. Aegerterio lenkimo, J. Torresas krito nuo motociklo ir tuo metu atrodė, kad baigė kovą dėl čempiono titulo. Tuo tarpu D. Aegerteris finišo liniją kirto pirmas ir džiaugėsi tapęs čempionu. Bet teisėjai gana greitai nusprendė, kad šveicaras neatsakingai pasielgė kovoje su varžovu ir skyrė jam pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną baudą. Kadangi lenktynės jau buvo pasibaigusios, minėtoji bauda virto 38 sek. bauda. Ją pritaikius D. Aegerteris rezultatų lentelėje nukrito į 12-ą vietą - viena vieta aukščiau nei J. Torresas, kuris sugebėjo pasiekti finišą.

Tad teisėjams nubaudus D. Aegerterį, pergalė lenktynėse atiteko M. Ferrari, antras liko M. Casadei, o trečias - Miquelis Ponsas. Tuo tarpu J. Torresas, nors ir kritęs nuo motociklo bei finišavęs už pirmojo dešimtuko ribos, antrą kartą tapo „MotoE“ čempionu.

Rezultatai


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas