MotoE. Prancūzijoje triumfavęs D. Aegerteris tapo čempionato lyderiu

MotoE. Prancūzijoje triumfavęs D. Aegerteris tapo čempionato lyderiu
logo Gegužės 15 d. 19:07, Intact GP / R. Lekl & S. Wobser

Prancūzijoje surengtose „MotoE“ lenktynėse nugalėjęs ir pirmą pergalę šiemet iškovojęs Dominique‘as Aegerteris tapo nauju čempionato lyderiu.

Vakar nugalėjęs Mattia Casadei šios dienos varžybas pradėjo sėkmingai iš „pole“ pozicijos. Tuo tarpu D. Aegerteris prarado dvi pozicijas ir nukrito į ketvirtą vietą. Bet šveicaras gana greitai aplenkė Hikaro Okubo ir Keviną Zannonį atitinkamai antrame ir trečiame ratuose.

Lenktynėms artėjant prie pabaigos, D. Aegerteris pavijo M. Casadei ir aplenkė jį trečiame trasos posūkyje. M. Casadei dar bandė priešintis, bet susigrąžinti prarastos pozicijos nepavyko. D. Aegerteris finišavo pirmas, antroje vietoje likusį italą aplenkęs puse sekundės.

Atkakli kova vyko dėl trečiosios vietos. Aplenkęs H. Okubo ir Ericą Granado, Niccolo Canepa ėmė vytis K. Zannonį. Pastarąjį N. Canepa aplenkė paskutiniuose metruose ir iškovojo trečią vietą. Tuo tarpu nuo varžovo atsilikęs vos 0,008 sek., K. Zannoni turėjo pasitenkinti ketvirta vieta. O stipriausiųjų penketuką užbaigė E. Granado.

Vakar nuo motociklo kritęs Jordi Torresas, kurį dar kliudė du sportininkai, dėl kojos lūžio negalėjo startuoti šios dienos lenktynėse, bet jas stebėjo ir palaikė komandos draugą M. Casadei.

Šiandien nugalėjęs D. Aegerteris tapo nauju čempionato lyderiu. Tuo tarpu pirmose dvejose sezono lenktynėse triumfavęs E. Granado nukrito į antrą vietą ir nuo lyderio dabar atsilieka 8 taškais. Dar devyniais taškais atsilieka trečią vietą užimantis M. Casadei.

Rezultatai


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos