MotoE. Sustabdytose lenktynėse Assene pergalė atiteko E. Granado

MotoE. Sustabdytose lenktynėse Assene pergalė atiteko E. Granado
logo Birželio 26 d. 18:05, LCR Team

Dėl avarijos Asseno trasoje, Nyderlanduose, sustabdytose lenktynėse trečią pergalę šių metų „MotoE“ sezone iškovojo Ericas Grando.

Dar prieš startą virš Asseno trasos ėmė lyti. Tad varžybų startas buvo atidėtas. O sportininkams vėliau įveikus apšilimo ratą, dėl oro sąlygų imta mojuoti raudonomis vėliavomis.

Po kurio laiko sutrumpintos lenktynės vis dėlto prasidėjo.

Po starto, aplenkęs kvalifikacijos nugalėtoją ir čempionato lyderį Dominique‘ą Aegerterį, į priekį įsiveržė Mattia Casadei. Tuo tarpu Matteo Ferrari važiavo trečias. Jį persekiojo Ericas Granado ir Miquelis Ponsas.

Jei M. Casadei stengėsi pabėgti nuo varžovų, tai D. Aegerteris pirmame rate stengėsi už savęs išlaikyti M. Ferrarį.

Sportininkams įveikus pirmąjį ratą, E. Granado aplenkė M. Ferrarį ir pakilo į trečią vietą. Antrame rate brazilas įveikė D. Aegerterį, o trečiame, aplenkęs M. Casadei, tapo lenktynių lyderiu.

Sportininkams įveikus pirmuosius tris ratus, vėl ėmė lyti. Viename iš pirmųjų posūkių nesuvaldęs motociklo krito M. Ponsas. Iš paskos pasekė ir Marcas Alcoba, kuriam nepavyko išvengti priešais jį kritusio varžovo.

Prieš lenktynininkams kertant starto/finišo liniją, D. Aegerteriui pavyko aplenkti M. Casadei ir pakilti į antrą vietą.

Kadangi kritusiam M. Ponsui prireikė medikų pagalbos, lenktynes buvo nuspręsta sustabdyti ir jų nebepratęsti. Tad nugalėtoju buvo paskelbtas E. Granado. Antroji vieta atiteko D. Aegerteriui, o trečią vietą iškovojo M. Casadei.

Kadangi sportininkai neįveikė visos distancijos, jiems buvo skirta pusė įprastai skiriamų taškų.

Nors. D. Aegerteris ir nenugalėjo, jis toliau išlieka čempionato lyderiu. Šveicaras 31,5 taško lenkia antroje vietoje esantį E. Granado ir 45,5 taško trečią vietą užimantį M. Ferrarį.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos