MotoGP. Assene - antroji iš eilės F. Quartararo „pole“

MotoGP.  Assene - antroji iš eilės F. Quartararo „pole“
logo 2019 Birželio 29 d. 16:15, Yamaha Racing

Assene vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo ir antrąją „pole“ poziciją iš eilės iškovojo „Yamaha“ motociklu važiavęs čempionato naujokas Fabio Quartararo.

Sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus į pirmąją vietą pakilo „Suzuki“ atstovas Alexas Rinsas.

Antroje kvalifikacijos dalyje motociklininkams vėl pasirodžius trasoje, pirmasis ispaną iš pirmosios vietos išstūmė jo rezultatą pagerinęs „Yamaha“ komandos atstovas Maverickas Vinalesas. Vis dėlto ispanams šį kartą nebuvo lemta iškovoti „pole“ pozicijos.

Treniruotėse trasos rekordą pagerinęs F. Quartararo buvo dar greitesnis kvalifikacijoje. Prancūzas dar kartą pagerino trasos rekordą ir 0,140 sek. pranokęs M. Vinalesą iškovojo „pole“ poziciją.

Kurį laiką kvalifikacijoje pirmavęs A. Rinsas liko trečias, o čempionato lyderis Marcas Marquezas užfiksavo ketvirtą rezultatą. Tai bus pirmas kartas šiemet, kai „Honda“ sportininkas lenktynes pradės ne iš pirmos startinės eilės.

Dėl čempiono titulo kovojantis „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso greičiu neišsiskyrė ir liko tik vienuoliktoje vietoje.

Dar prasčiau šiandien sekėsi „Yamaha“ lenktynininkui Valentino Rossi. Italas savo pasirodymą baigė jau pirmoje kvalifikacijos dalyje ir liko keturioliktoje vietoje.

„MotoGP“ lenktynės Asseno trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.