MotoGP: C. Stoneris triumfavo Didžiosios Britanijos GP

logo 2008 Birželio 22 d. 21:19, Ducati
„Ducati“ motociklininkas Casey Stoneris įtikinamai laimėjo Didžiosios Britanijos „MotoGP“ lenktynes Doningtono Parko trasoje.
Iš „pole“ pozicijos startavęs australas neužleido lyderio vietos ir per keturis ratus įgijo sekundės persvarą prieš artimiausią persekiotoją Valentino Rossi („Yamaha“). Po 25 ratų iš 30, sudarančių lenktynes, jo pranašumas prieš italą jau siekė šešias sekundes.
V. Rossi, tuo tarpu, teko ginti savo antrąją poziciją nuo į ją kėsintis mėginusio Dani Pedrosa („Honda“). Lenktynininkai kelis kartus pasikeitė pozicijomis, tačiau vėliau ispanas susitaikė su lenktynių baigtimi ir finišavo trečias.
Ketvirtąją vietą lenktynėse užėmė Colinas Edwardsas („Yamaha“), penktąją – Andrea Dovizioso („Honda“), varžybų pradžioje besivaržęs ir su pačiu V. Rossi. Puikioje šeštoje vietoje finišo liniją kirto tik iš septynioliktosios pozicijos startavęs Jorge Lorenzo („Yamaha“).
Po Didžiosios Britanijos GP, aštuntojo „MotoGP“ čempionato etapo, V. Rossi dar labiau sustiprino savo pozicijas čempionate. Dabar italas turi 162 taškus, o jo artimiausias persekiotojas – 151. „MotoGP“ čempiono titulą ginantis C. Stoneris pakilo į trečiąją vietą – 117 taškų.
Kitos pirmenybių lenktynės birželio 28 dieną, šeštadienį, bus rengiamos Olandijoje, Asseno trasoje.