MotoGP. Jereze pirmąją „pole“ sezone iškovojo F. Bagnaia

logo 2022 Balandžio 30 d. 17:24, Ducato Corse Press

Įveikęs puikų greitąjį ratą Jerezo trasoje surengtoje „MotoGP“ kvalifikacijoje, pirmąją „pole“ šių metų „MotoGP“ sezone iškovojo „Ducati“ motociklininkas Francesco Bagnaia.

Pernai dėl čempiono titulo kovoję F. Bagnaia ir Fabio Quartararo buvo akivaizdžiai greitesni už varžovus. Sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus, F. Bagnaią ir F. Quartararo skyrė tik 0,073 sek. Bet artimiausią varžovą jie lenkė beveik keturiomis dešimtosiomis sekundės dalimis.

Kvalifikacijai artėjant prie pabaigos, F. Bagnaia pagerino trasos rekordą vieną ratą įveikęs per 1 min. 36,170 sek. Italas iškovojo pirmąją „pole“ šių metų sezone. Tuo tarpu iki šiol keturis kartus iš eilės Jereze buvęs greičiausias F. Quartararo turėjo pasitenkinti antra vieta.

Važiavimų pabaigoje į trečią vietą pakilo „Aprilia“ atstovas Aleixas Espargaro, greičiu pranokęs ketvirtoje ir penktoje vietoje likusius Jacką Millerį ir Marcą Marquezą.

Pirmoje kvalifikacijos dalyje turėjęs dalyvauti Johannas Zarco liko šeštas. O Marco Bezzecchi, su prancūzų taip pat patekęs į kitą važiavimų etapą, liko aštuntas. Tarp jų įsiterpė LCR atstovas Takaaki Nakagami.

Antroje kvalifikacijos dalyje nuo motociklų krito Joanas Miras, Jorge Martinas ir kurį laiką čempionate pirmavęs Enea Bastianini. Būtent šie trys sportininkai liko atitinkamai devintoje, dešimtoje ir vienuoliktoje vietose.

„MotoGP“ lenktynės Jerezo trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.