MotoGP. Kritimų nestokojusiose lenktynėse Valensijoje - A. Dovizioso triumfas

MotoGP. Kritimų nestokojusiose lenktynėse Valensijoje - A. Dovizioso triumfas
logo 2018 Lapkričio 18 d. 17:10, Ducati Corse Press

Paskutinėse „MotoGP“ sezono lenktynėse, vykusiose Valensijos trasoje, kurių metu nuo motociklų krito ne vienas sportininkas, pirmas finišavo ir pergalę iškovojo „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso.

Po starto kvalifikacijos nugalėtojas Maverickas Vinalesas buvo aplenktas varžovų ir nukrito į trečią vietą. Ispanas antrame posūkyje aplenkė A. Dovizioso ir bandė vytis priekyje važiavusį „Suzuki“ motociklininką Alexą Rinsą. M. Vinalesą gana greitai vėl aplenkė A. Dovizioso, o A. Rinsas tuo metu jau turėjo 2 sek. persvarą.

„Suzuki“ lenktynininkas per kelis ratus dar labiau padidino persvarą ir nutolo nuo varžovų. Tuo tarpu sustiprėjus lietui trasoje ėmė kristi ne tik vandens lašai, bet ir sportininkai.

Penktą kartą šį savaitgalį nuo motociklo krito „Pramac“ atstovas Jackas Milleris. Dar po vieno rato kritimu lenktynės baigėsi ir australo komandos draugui Danillo Petrucci.

Po kurio laiko nuo motociklo krito „Ducati“ sportininkas Michele‘is Pirro bei dėl prizinės vietos su Marcu Marquezu kovojęs KTM lenktynininkas Polas Espargaro. Įveikęs keliais posūkiais daugiau nei ispanas, nuo motociklo krito ir M. Marquezas. O po kurio laiko varžybos kritimu baigėsi ir „Suzuki“ sportininkui Andrea Iannone.

Sportininkams įveikus dar kelis ratus, nuo motociklų krito abu „Marc VDS“ komandos lenktynininkai. Tuo tarpu ilgai pirmavęs A. Rinsas prarado dvi pozicijas, į priekį praleidęs A. Dovizioso ir Valentino Rossį. Sportininkams nespėjus įveikti dar poros ratų, lenktynes buvo nuspręsta kuriam laikus sustabdyti.

Jas pratęsus, A. Rinsas startavo ir pirmos vietos ir išsilaikė lyderio pozicijoje. Tiesa, ispanas pirma vieta džiaugėsi neilgai. Jį aplenkė ir nauju lenktynių lyderiu tapo A. Dovizioso. A. Rinsas vėliau prarado poziciją ir V. Rossi. Italas bandė vytis lyderį, bet krito nuo motociklo dvyliktame posūkyje.

A. Dovizioso sėkmingai išsilaikė rikiuotės priekyje ir finišavo pirmas, antroje vietoje likusį A. Rinsą aplenkęs beveik trimis sekundėmis.

Puikų rezultatą šiandien pasiekė nuo motociklo kritęs, bet vėliau į lenktynes sugrįžęs KTM atstovas P. Espargaro. Ispanas chaotiškas varžybas baigė trečias. Austrų motociklų gamintojui tai buvo puikus savaitgalis. Žemesnės kategorijos čempionatų lenktynėse iškovotos pergalės, o „MotoGP“ varžybose - prizinė vieta.

Penktoje vietoje finišavo ir karjerą „MotoGP“ čempionate užbaigė „Honda“ lenktynininkas Dani Pedrosa.

Vt. Lenktynininkas Komanda Laikas
1 Andrea Dovizioso Ducati 24:03.408
2 Alexas Rinsas Suzuki +2.750
3 Polas Espargaro KTM +7.406
4 Michele'is Pirro Ducati +8.647
5 Dani Pedrosa Honda +13.351
6 Takaaki Nakagami LCR Honda +32.288
7 Johannas Zarco Tech3 Yamaha +32.806
8 Bradley Smithas KTM +33.111
9 Stefanas Bradlas LCR Honda +36.376
10 Hafizhas Syahrinas Tech3 Yamaha +37.198
11 Scottas Reddingas Aprilia +44.326
12 Jorge Lorenzo Ducati +46.146
13 Valentino Rossi Yamaha +52.809
14 Karelas Abrahamas Aspar Ducati +1:10.628
15 Jordi Torresas Avintia Ducati +1:16.739
- Alvaro Bautista Aspar Ducati -
- Jackas Milleris Pramac Ducati -
- Danilo Petrucci Pramac Ducati -
- Thomas Luthi MVDS Honda -
- Marcas Marquezas Honda -
- Franco Morbidelli MVDS Honda -
- Maverickas Vinalesas Yamaha -
- Andrea Iannone Suzuki -
- Aleixas Espargaro Aprilia -


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749