MotoGP. Oficialu: M. Vinalesas kitais metais atstovaus „Aprilia“ komandai

MotoGP. Oficialu: M. Vinalesas kitais metais atstovaus „Aprilia“ komandai
logo 2021 Rugpjūčio 16 d. 23:13, Yamaha Racing

„Aprilia“ šiandien oficialiai patvirtino, kad nuo kitų metų prie jos prisijungs Maverickas Vinalesas, kuris taps Aleixo Espargaro komandos draugu. Teigiama, kad su sportininku buvo pasirašyta vienerių metų sutartis su galimybe ją pratęsti.

Ispanas, pasaulio čempionate debiutavo 2011 metais, ir 125cc klasėje lenktyniavo būtent „Aprilia“ motociklu. 2013 m. sportininkas tapo „Moto3“ čempionu, o kitais metais jau varžėsi „Moto2“ klasėje. Dėl pademonstruoto potencialo žemesnėse klasėse, M. Vinalesas debiutavo galingiausioje klasėje, „MotoGP“, 2015 metais ir gynė „Suzuki“ komandos garbę. O nuo 2017 m. iki šiol atstovauja „Yamaha“ ekipai.

Galingiausioje klasėje ispanas iškovojo devynias pergales, 13 „pole“ pozicijų ir 28 kartus lipo ant apdovanojimų pakylos. Geriausias pasiekimas - čempionate užimta trečioji vieta.

„Labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad pasirašėme sutartį su Mavericku Vinalesu, labai aukšto lygio lenktynininku ir vienu didžiausių talentų „Priemier“ kategorijoje“, - sakė „Aprilia“ vadovas Massimo Rivola.

„Mums didelė garbė, kad galėsime pasidalinti su Vinalesu visais geriausiais savo įgūdžiais, taip pat savo entuziazmu ir aistra. Esu įsitikinęs, kad jis, kaip ir Aleixas, teigiamai įvertins šį itin didelio potencialo projektą. Mavericko atvykimas jokiu būdu neatitolina nuo komandos Lorenzo Savadori, nes jis ir toliau išliks neatsiejama „Aprilia Racing“ šeimos dalimi.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0