MotoGP. Oficialu: po šio sezono M. Vinalesas paliks „Yamaha“ komandą

MotoGP. Oficialu: po šio sezono M. Vinalesas paliks „Yamaha“ komandą
logo 2021 Birželio 28 d. 21:23, Yamaha Racing

Praėjusį savaitgalį Assene, Nyderlanduose, sklandę gandai pasitvirtino. „Yamaha“ šiandien oficialiai patvirtino, kad pasibaigus šių metų sezonui bus nutraukta iki 2022 m. galo turėjusi galioti sutartis ir Maverickas Vinalesas paliks komandą.

Teigiama, kad „Yamaha“ sutiko nutraukti sutartį sportininko prašymu. Kalbama, kad kitame sezone jis greičiausiai atstovaus „Aprilia“ komandai.

Gandai apie pasitraukimą anksčiau laiko iš „Yamaha“ pasirodė šeštadienį, kuomet sportininkas iškovojo „pole“ Asseno trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje. Lenktynėse ispanui sekėsi prasčiau. Jis nusileido komandos draugui Fabio Quartararo ir finišavo antras.

„Metų pabaigoje atsisveikinsime su Mavericku. Įpusėjo penktasis mūsų bendras sezonas ir per tuos metus pasiekėme daug aukštumų, tačiau teko patirti ir daug nuosmukių. Po lenktynių Vokietijoje, kurios buvo sunkiausios mums dirbant kartu, Assene turėjome svarbių diskusijų ir priėjome prie išvados, kad abiem pusėms būtų naudinga ateityje pasukti skirtingais keliais. „Yamaha“ dės maksimalias pastangas, kad visapusiškai palaikytų Mavericką likusiuose etapuose ir kuo geriau užbaigtų šį sezoną“, - pranešime spaudai teigė „Yamaha MotoGP“ vykdantysis direktorius Linas Jarvis.

Dabar tik spėliojama, kaip greitai bus paskelbta apie M. Vinaleso sutartį su nauja komanda ir kas užims jo vietą „Yamaha“ ekipoje. Manoma, kad daugiausiai šansų pakeisti ispaną turi dabartinis „Petrobas SRT“ komandos motociklininkas Franco Morbidelli.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0