MotoGP. Paskutinėje sezono kvalifikacijoje greičiausias M. Oliveira (1)

MotoGP. Paskutinėje sezono kvalifikacijoje greičiausias M. Oliveira
logo 2020 Lapkričio 21 d. 17:28, KTM Racing

Vietos herojus Miguelis Oliveira iškovojo „pole“ poziciją Portugalijos trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje. Tuo tarpu čempiono titulą jau užsitikrinęs Joanas Miras liko tik 20-as.

Įpusėjus paskutinei kvalifikacijos daliai, į pirmąją vietą pakilo Valensijoje pergalę iškovojęs Franco Morbidelli. Italas vieną Portimao trasos ratą įveikė per 1 min. 39,245 sek. ir tuo metu lenkė „Pramac“ atstovą Jacką Millerį.

Iki važiavimų pabaigos likus minutei, minėtasis F. Morbidelli pagerino savo rezultatą vietą ratą įveikęs per 1 min. 38,936 sek. Tiesa, praėjus pusei minutės italo rezultatą pagerino ir į pirmą vietą pakilo „Tech 3“ komandos motociklininkas M. Oliveira. Niekam taip ir nepavyko pranokti portugalo greičiu, tad paskutines sezono lenktynes jis pradės iš „pole“ pozicijos. Iki šiol aukščiausia M. Oliveiros startinė vieta buvo penkta.

Trečia startinė vieta atiteko minėtam J. Milleriui, aplenkusiam LCR atstovą Calą Crutchlow, kuriam tai bus paskutinės „MotoGP“ lenktynės karjeroje.

Iš antrosios eilės, penktos pozicijos, startuos „Petronas SRT“ komandos motociklininkas Fabio Quartararo. O šeštoji startinė vieta atiteko „Honda“ sportininkui Stefanui Bradlui.

Kvalifikaciniai važiavimai ne itin sėkmingai susiklostė Johannui Zarcui. Pirmoje dalyje sugedo prancūzo motociklas. O antroje sportininkas krito nuo motociklo. Nepaisant viso to, J. Zarco pavyko iškovoti septintą startinę poziciją ir aplenkti Mavericką Vinalesą bei Polą Espargaro.

Paskutinės šių metų „MotoGP“ lenktynės prasidės sekmadienį 16:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (1)
YZF
IP: 4c5d4e2 | 11/21 20:44 Atsakyti
'Chempionas' trecias nuo galo.... toks vat vaizdelis. O siaip panasu kad i sezono gala Morbidelis igavo savo greiti ir stabiluma. Tiek kvalifikacijose, tiek lenktynese vaziuoja taip kaip lyderis. Dar pora etapu ir champas butu jo rankose. Too little, too late.

P.S. Tiesiojoje motai skrenda piktai.
×

TOP naujienos