MotoGP. „Suzuki“ motociklai bus sunaikinti (5)

MotoGP. „Suzuki“ motociklai bus sunaikinti
logo Lapkričio 16 d. 17:38, Suzuki MotoGP

„MotoGP“ čempionatą palikusios „Suzuki“ komandos vadovas Livio Suppo atskleidė, kad beveik visi šiemet pagaminti motociklai bus sunaikinti.

Japonų gamintojas su Joanu Miru prieš du metus iškovojo čempionų titulą. O šiemet netikėtai paskelbė, kad pasibaigus sezonui pasitrauks iš čempionato, nors ir buvo pasirašęs ilgalaikę sutartį su komercinių teisių savininke „Dorna“.

„Suzuki“ nusprendė trauktis ne tik iš „MotoGP“, bet ir iš ištvermės lenktynių čempionato EWC, kuriame triumfavo 2020 m. ir 2021 m.

Tik keli „Suzuki“ motociklai iškeliaus į gamintojo muziejų, esantį Hamamatsu mieste. O visi kiti bus sunaikinti. Anot L. Suppo, tai daroma dėl finansinių priežasčių.

„Keli motociklai iškeliaus į muziejų. O kiti bus sunaikinti kartu su atsarginėmis dalimis“, - sakė L. Suppo.

„Visi japonų gamintojai tai daro dėl priežasčių, susijusių su mokesčiais. Nes jeigu tie motociklai toliau būtų naudojami, už juos visus reiktų mokėti mokesčius. O kai jie nebėra naudojami, gamintojas pasirenka viską sunaikinti.“

Teigiama, kad dabar jau buvę „Suzuki“ lenktynininkai J. Miras ir Alexas Rinsas norėtų gauti savo pergalingus motociklus. Jei ir bus tokia galimybė, tai panašu, jog motociklus teks nusipirkti.

„Aš jau domėjausi dėl motociklo, su kuriuo nugalėjau lenktynėse. Bet jie man pasakė, kad teks už jį susimokėti“, - sakė A. Rinsas.

„Jei pasitaikys tokia galimybė, aš tikrai jį nusipirksiu.“Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
TomTom
IP: d1cf999 | 11/17 16:16 Atsakyti
O negeriau pvz parduoti juos aukcionuose vietoj sunaikinimo?? Tokie motogp mocai eina bent jau po 300k eur. Tai jeigu ir pigiau eis tai geriau parduot, gaut saibu ir nereikes jokiu mokesciu moket. Nezinau ka jie ten galvoja. Gi ner ko saugot technologiniu paslapciu nes is cempionatu vistiek pasitrauke tai.. Neisgeres nesuprasi.
gali
IP: bec5e0f | 11/17 09:07 Atsakyti
ir visa savo brenda uzdaryti ,gsx 600 lyderiauja pagal griuvimu statistika tarp visu moto,pagal masinas tai korejos kokybes lygis ,pigu ir prastai pagaminta,Kava randasi tikrai auksciau pagal savo moto koncepcijos supratima ,o tie visi kur tingi dirbti nuo pietu ir darbo diena baigisi per pietus europos pietuose ir kicas tik gaminamas visokios multistrados ir kitoks slamstas ,su resursu 2+ metai.
YZF
IP: 20135ae | 11/16 20:27 Atsakyti
CBRV
11/16 20:11

moketi mokescius uz daikta kuriuo nesinaudoji, be to dar turi kelis vi... skaityti daugiau

Suzuki kompanija pradeda taupyti mokescius nuo kazkokiu motociklu laikymo? Seriously?
CBRV
IP: e3b3085 | 11/16 20:11 Atsakyti
YZF
11/16 18:05

Klounai

moketi mokescius uz daikta kuriuo nesinaudoji, be to dar turi kelis vienetus ir taip, yra kluonada?:)
YZF
IP: 20135ae | 11/16 18:05 Atsakyti
Klounai
×

TOP naujienos