MotoGP. „Suzuki“ motociklai bus sunaikinti

MotoGP. „Suzuki“ motociklai bus sunaikinti
logo 2022 Lapkričio 16 d. 17:38, Suzuki MotoGP

„MotoGP“ čempionatą palikusios „Suzuki“ komandos vadovas Livio Suppo atskleidė, kad beveik visi šiemet pagaminti motociklai bus sunaikinti.

Japonų gamintojas su Joanu Miru prieš du metus iškovojo čempionų titulą. O šiemet netikėtai paskelbė, kad pasibaigus sezonui pasitrauks iš čempionato, nors ir buvo pasirašęs ilgalaikę sutartį su komercinių teisių savininke „Dorna“.

„Suzuki“ nusprendė trauktis ne tik iš „MotoGP“, bet ir iš ištvermės lenktynių čempionato EWC, kuriame triumfavo 2020 m. ir 2021 m.

Tik keli „Suzuki“ motociklai iškeliaus į gamintojo muziejų, esantį Hamamatsu mieste. O visi kiti bus sunaikinti. Anot L. Suppo, tai daroma dėl finansinių priežasčių.

„Keli motociklai iškeliaus į muziejų. O kiti bus sunaikinti kartu su atsarginėmis dalimis“, - sakė L. Suppo.

„Visi japonų gamintojai tai daro dėl priežasčių, susijusių su mokesčiais. Nes jeigu tie motociklai toliau būtų naudojami, už juos visus reiktų mokėti mokesčius. O kai jie nebėra naudojami, gamintojas pasirenka viską sunaikinti.“

Teigiama, kad dabar jau buvę „Suzuki“ lenktynininkai J. Miras ir Alexas Rinsas norėtų gauti savo pergalingus motociklus. Jei ir bus tokia galimybė, tai panašu, jog motociklus teks nusipirkti.

„Aš jau domėjausi dėl motociklo, su kuriuo nugalėjau lenktynėse. Bet jie man pasakė, kad teks už jį susimokėti“, - sakė A. Rinsas.

„Jei pasitaikys tokia galimybė, aš tikrai jį nusipirksiu.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332