MotoGP. „Suzuki“ patvirtino gandus apie pasitraukimą (1)

MotoGP. „Suzuki“ patvirtino gandus apie pasitraukimą
logo Gegužės 13 d. 00:47, Suzuki MotoGP

„Suzuki“ ketvirtadienį patvirtino sklandžiusius gandus apie pasitraukimą iš „MotoGP“ metų gale ir dabar veda derybas dėl to su čempionato savininke „Dorna“.

Gandai apie pasitraukimą pasklido praėjusią savaitę Jereze, Ispanijoje vykusių bandymų metu, kai komandos projektų vadovas Shinichi Sahara informavo visus komandos darbuotojus, kad pasibaigus šių metų sezonui jie liks be darbo, nors ekipa šiuo metu pirmauja komandinėje įskaitoje, o nuo Joano Miro iškovoto čempiono titulo praėjo tik 18 mėnesių.

Po dešimties dienų trukusios tylos, kai „Suzuki“ valdžios atstovai atostogavo, vadovybė Japonijoje pirmą kartą prakalbo apie sprendimą, kuris smarkiai pablogino gamintojo reputaciją ne tik „paddocke“ bet ir daugelio gerbėjų akyse.

Tačiau pareiškime dar nebuvo visiškai patvirtintas pasitraukimas, o tik nurodyta, kad vyksta derybos su „Dorna“ dėl ateities čempionate.

„Suzuki Motor Corporation“ diskutuoja su „Dorna“ dėl galimybės nutraukti dalyvavimą „MotoGP“ čempionate 2022 m. pabaigoje“, - teigiama pranešime.

„Deja, dabartinė ekonominė padėtis ir būtinybė sutelkti pastangas į didelius pokyčius, su kuriais susiduriama šiais metais, verčia „Suzuki“ perkelti išlaidas ir žmogiškuosius išteklius naujoms technologijoms kurti.“

Kalbama, kad derybos vyskta dėl gresiančios baudos už sutarties su „Dorna“ nutraukimą. Ji buvo pasirašyta tik praėjusiais metais ir galioja nuo 2022 m. iki 2026 m.

Manoma, kad bauda už pasitraukimą, kuri mažėja kiekvienais metais, gamintojui gali būti astronomiškai didelė ir tai paskatino derybas tarp „Suzuki“ ir „Dorna“.


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
TomTom
IP: d1cf999 | 05/14 01:07 Atsakyti
O tai negali jie jos parduot uz koki simbolini 1eur? Paskui tik moca gamina ir duoda savo mechanikus o naujiems savininkams tik apmoket sezona reikia. Vadinasi kokia nors "Aramco Suzuki" ir viskas. Ir gamintojas nekisa babkiu, ir investuotojui gerai nes skaityk turi gamykline komanda. Honda F1 su Brawn padare, sitie cia negali?
×

TOP naujienos