MotoGP. Tailande J. Mirą pakeis D. Petrucci (1)

MotoGP. Tailande J. Mirą pakeis D. Petrucci
logo Rugsėjo 27 d. 11:26, Philip Platzer / Red Bull Content Pool

„Suzuki“ komanda oficialiai paskelbė, kad kitose „MotoGP“ lenktynėse, kurios vyks Tailande, traumą besigydantį Joaną Mirą pakeis Danilo Petrucci.

Apie tai, kad praeityje du kartus „MotoGP“ čempionate nugalėjęs italas lenktyniaus Tailande visų pirma paskelbė ispanų AS. Bet po kurio laiko gandus galų gale patvirtino ir pati „Suzuki“ komanda.

Čempionate praleidęs 10 metų, D. Petrucci iš „MotoGP“ pasitraukė pasibaigus 2021 m. sezonui. Šiemet jis debiutavo „MotoAmerica“ čempionate, kuriame liko antras.

D. Petrucci „Suzuki“ lenktynininką J. Mirą turėjo pakeisti dar „MotoGP“ etape Misane, bet tam pasipriešino „Ducati“, kuri norėjo, kad italas visų pirma užbaigų sezoną Amerikoje. Kadangi pastarasis jau baigėsi, sportininkui buvo leista sugrįžti į „MotoGP“ ir laikinai užimti J. Miro vietą.

Misane vykusiose varžybose J. Mirą pakeitė „Suzuki“ komandos bandytojas Kazuki Watanabe. Ispanas vėliau bandė startuoti varžybose Aragone, bet po treniruočių nusprendė praleisti kvalifikaciją ir lenktynes.

Praėjusį savaitgalį Japonijoje vykusiuose važiavimuose J. Mirą pakeitė kitas „Suzuki“ bandytojas Takuya Tsuda, kuris iš lenktynių pasitraukė užsidegus motociklui.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
TomTom
IP: ae2ab35 | 09/28 16:34 Atsakyti
Ar cia Danilo visgi toks kietas ar moto america lygis ne toks jau ir rimtas kad naujokas krauna didziajai daugumai i kaulus. Naujokas su n metu patirties, ale cempionate ir ant to moco visgi naujokas.
×

TOP naujienos