Musu saunieji komentatoriai :)

2014 Gegužės 31 d. 00:34

kad paprikolina tai gerai, sveikintina, kad mato dūmus irgi liux, bet va kai NEMATO arba visai į lankas nusišneka, čia manau problem yra. klysti žmogiška, bet kuo toliau tuo daugiau tų klaidų yra. aišku, neįsivaizduoju kas be jų dar galėtų komentuot formulę lietuvjo, nes jie jau etikete formulės lietuvoje yra, bet kaip profesionalai gali taip klysti aš nežinau :)

2014 Gegužės 31 d. 01:37

As is tikro nesuprantu kartais. Nejau jus manot kad kokie Coulthardas su Jordanu ar Croftas nedaro klaidu? Taip, jie tikrai geri komentatoriai, lygiai taip kaip geri yra Kaikaris su Volungevicium, bet jie taip pat klysta ir tikrai daznai. Buna kad nepamato kokio ivykio, kuris akivaizdus. Bet as manyciau, kad daugumai ziurovu tiesiog mieliau ziureti Skysports ar BBC, nes ten sudaromas didelis ispudis, jog viskas ten ultra profesionalu. Musu komentatoriai yra tikri sios srities specialistai, kiek jie daug zino apie technine bolidu puse, apie tradicijas ir istorija siame sporte, nemanau kad jie nusileidzia, o kai kur gal net lenkia uzsienio atstovus. Beto abu yra "susidirbe" taip sakant, papildo vienas kita ir beveik niekada neisgirsi tylos ju komentavime. Taip, kad manau visa tai per daug ispusta. Ir manau, kad daugelis negatyviu komentaru apie musu komentatorius yra is tu zmoniu, kurie galbut nesenai pradejo ziuret formule arba tiesiog nuo pradziu ziuri uzsienio transliacijas ir yra atprate nuo lietuvisko formules komentavimo ;) PEACE !

2014 Gegužės 31 d. 11:38

Dovydas Mačiulis > drįstu nesutikt, kad lietuvių komentatoriai yra tokie pat geri ir lietuvių komentatoriai tikrai nežino tiek kiek žino Coulthardas su Jordanu. Vien kiek užkuliusinių žaidimų jie žino kurie vyksta Formulės -1 gyvenime, jau nekalbant apie visus techninius dalykus, taip kad nėra čia jokio išpūtimo, o akivaizdūs faktai. DC ir Jordanas žino iš esmės apie techninius dalykus, o tuo tarpu lietuviai gali tik pasiskaityt tai ką galima rasti internete, taip kad lyginti LT ir Skysport`o ar BBC komentatorius, tai tas pats kas lyginti važiavimu su žiguliu ir mersedesu

2014 Birželio 01 d. 14:17

Man asmeniškai sočiai informacijos iš Kaikario ir Volungevičiaus. Specialistai tokie kaip AF1,..., manau žiūri per Skysport ar BBC, nes jiems lietuvių komentavimas tas pats, kaip aš klausyčiau pvz. Karaliux komentavimo ;)

2014 Birželio 01 d. 16:51

Lyginti BBC ar Skysports su Lietuvos transliuotojais Viasat Baltic manau yra daugiau nei nesąžiningas. Paminėti užsienio transliuotojai yra profesionalesni, pateikia daugiau informacijos ir analizės apie kvalifikaciją/lenktynes tiek prieš, tiek po grand prix. Tačiau ar tai yra tik dėl to, kad užsieniečiai turi geresnes galvas? Ne. Viasat biudžetas skiriamas F-1 yra N - kartų mažesnis negų BBC ar tuo labiau Skysports. Viskas remiasi į biudžetą - jei turi didelį biudžetą, gali leisti savo komentatorių komandą į kiekvienas lentkynes, komentuoti tiesiogiai "iš vietos", nusisamdyti buvusius F-1 lenktyninkus, kad jie atliktų komentavimo darbą ir pns. Galiausiai yra F-1 fanai, kuriems užtenka Viasat su Kaikariu ir Volungevičiumi, o kitiem reikia detalesnės informacijos apie kiekvieną grand prix ir jie renkasi užsienio transliuotojus. Skirtumas tarp Lietuvos ir užsienio transliuotojų yra labai didelis, tačiau viskas remiasi į biudžetą, o Lietuvos F-1 fanų nėra tiek daug, kad būtų verta kišti pinigus į šį sportą, kad turėtume tiek pat informacijos kiek ir užsieniečiai. Galiausiai yra internetas - kam reikia, tas susiras Skysports ar BBC, o kam užtenka ir toliau žiūrės Viasat Baltic. Viskas priklauso nuo to, ant kiek esi pamišęs dėl šio sporto ;)

2014 Birželio 01 d. 18:40

Cia net nera kalbos apie biudzetu skirtumus, bet vis delto galetu viasatas nupirkti bent jau tuos monitorius, kad matytusi viskas trasoje.

2014 Birželio 01 d. 21:39

Kalbant apie "sileli" tai sakyciau visai seni pasiteisinimai. Pamenu Bhreine snekejo, kad siu metu bolidai labai aukstai pakelia karsto oro srauta ir vis kartodavo "aisku tam pastebet reikia HD televizoriaus. Some thinking, kad jie ne per sileli ta karsto oro sleifa mate :D

2014 Birželio 02 d. 09:07

Vygex >>> BBC vienas F-1 etapas kainuoja ~13 mln. litų mokesčių mokėtojų pinigų, manau Volungevičius su Kaikariu gaudami tiek už etapą pateiktų nemažiau informacijos nei britai.

2014 Birželio 02 d. 12:53

Life>> Atsirastų rizika, kad gaudami tiek jie pradėtų vartot daug alkoholio ir narkotikų ir greitai mirtų perdozavę... Arba įklimptų į korupcijos skandalus ir baigtų dienas Pravieniškėse...

2014 Birželio 02 d. 18:34

Ir vel prasideda... visa ko norime tai kad pilotus atpazintu geriau, o ne tu milijoniniu insvesticiju. Kaikaris ir Valungevicius komentuoja lietuvai(TIK KOMENTUOJA), o tie bbc/sky tai daro visam pasauliui ir rengia visus reportazus ir t.t. Labai durna diskusija prasidejo, uztenka.

2014 Birželio 02 d. 19:49

Būtent. Viskas ko prašome, tai atidžiau stebėt ekranus :)

2014 Birželio 02 d. 19:59

Galėtų komentatoriai duot savo skype, pranestumem apie klaidas.

2014 Birželio 02 d. 21:54

Macazar >>> o tu galėtum lenktynes žiūrėti, o ne komentatorių klaidas skaičiuoti. Kažkokių zanūdų forumas, net lenktynių žmonės nebemoka žiūrėti...

2014 Birželio 02 d. 22:58

Jo, man irgi kelia juoką visos tokios kalbos. Tikrai, puikiai čia tinka tas nuvalkiotas pasakymas "nepatinka, nežiūrėk". Juk yra "krūvos" tv rodančių f-1 visokiausiomis kalbomis, rinkitės nors ir savaitė prieš savaitgalį. Puikiai komentuoja mūsiškiai, nepaisant daromų klaidų. Labai džiaugiuosi apskritai, kad turime galimybę stebėti visą savaitgalį tiesiogiai ir lietuvišku komentavimu, kad ir ne pačio aukščiausio lygio.

P.S. Dėl skype'o, tai nesuprantu tų kurie tam pritaria. Juk komentatoriai nepaisant varžybų, dar ir skype'ą turėtų žiūrėti, kas dar sumažintų dėmesį į vaizdą. Aš asmeniškai viską išjungiu ir atitraukiu nuo TV kada vyksta f-1. Niekas man netrukdo, nes net visi namiškiai žino, kad dvi valandas sekmadieniais, manęs geriau nekalbinti. :)

2014 Birželio 04 d. 11:55

LewisNr1> Na būtent taip kaip tu sakai "nepatinka, nežiūrėk" - taip ir darau. Tokio lygio transliacijos iš esmės yra skirtos plačiajai visuomenei, kuri apie F1 domisi tik žiūrėdami varžybas per TV. O jei žiūrovas kiek daugiau išprūsęs F1 tema, manau turi būti labai tolerantiškas, ar alaus prigėręs, kad galėtų be nervų klausytis nuolatinių klaidų ir klaidingų (klaidinančių) išvedžiojimų. Manau iš esmės mūsų komentatorių klaidų mąstą būtų galima sumažinti, jei jie turėtų trečią žmogų, kuris šalia tyliai internetu stebėtų BBC ar SKY transliaciją ir ant lapuko pateiktų jiems svarbią info. Gerb. Kaikario ir Volungevičiaus vietoje, svečio teisėmis į studją pakvieščiau AF1.

2014 Birželio 04 d. 12:31

šiaip idėja šimtą kartų išsakyta, (kažkada ir įgyvendinta buvo)tai turėti komentatoriams twitterį, ar fb paskyrą, kad live lenktynių metu galėtų žiūrovai uždavinėti klausimus ir t.t., užsienyje šita praktika seniai gyva, ir tikrai tas artumas su fanais svarbus dalykas manau.

2014 Birželio 04 d. 12:46

idomu butu su twitter'iu taip daryti, bet gi turime komentaru sekcija po lenktyniu naujienos, ten tai live komentarai plusta :D

2014 Birželio 07 d. 21:12

Kanada, kvalifikacija, komentuoja Kaikaris arba Volungevičius (neskiriu jų) ir Jasutis. Antroj Q daly sugalvojo, kad Mersams geriau tinka geltonos padangos, nes suvažiavo abu lėčiau nei su geltonom. Ir buria apie tas padangas visas dešimt minučių ir neateina į galva elementari mintis - važiavo su padėvėtom supersoft padangom.. Žemas lygis, labai žemas. Antras dalykas, tas burimas apie Rosbergo finišavimą greitajame rate, mat važiavo tiesiai ir sutaupė porą metrų. Nu jomajo, daug kas tiap daro, elementarus pavyzdys Vettelis, Hamiltonas to nedarė kai jį rodė pirmo bandymoi metu, nes prieš jį Ricciardo važiavo ir drag davė, o čia kad buria kaip apie kokį stebuklą. Padariau nuodemę skaitosi, pažiūrėjau kvalą per VSB.. Jasutis tiek nebenusišneka, kiek senieji buria savo teorijas iš mandrumo.

2014 Birželio 08 d. 08:27

Žemas lygis komentarą nukopijuoti ir įkelti jį čia. Tingi parašyt kažką naujo, tai kam išvis kopijuoji čia savo kliedesius, juolab komentare yra ne tiesos. Misiuli, prieš kritikuodamas komentatorius, pažiūrėk koks tu esi "grybas" savo amate, tai yra komentavime čia. ;)

2014 Birželio 08 d. 12:54

ypatingai keista kažką sakyti apie komentatorius, kai jų net neskiri :)

2014 Birželio 08 d. 13:13

Lewis> Nesupratau tavęs.. Komentarą nukpinau, nes jis aktualus buvo tiek čia, tiek Q temoj, tai kam man kažką naujo burti? Paršiau komnetarą, o tu parašei "grybas", kur tavo kokie argumentai ar bent jau kažkas panašaus į tai? Žemas lygis.. Ar nebūsi užsiraukęs, kad parašiau, jog džiugu, kad NR laimėjo prieš LH Q?

mizhoe> O kam juos skirti? Svarbu Jasutis atskiriamas, nes jis visai ne tos operos komentatorius, jis tik tokį darbą dirba ir jam ta F1 dalampački.

2014 Birželio 08 d. 13:36

Misiulis >> "Grybas", bendrąja prasme, apskritai apie visus komentarus tavo, tu net čia ne visada sugebi protingai parašyti, ar suformuluoti teisingai kažką, moki tik daug rašyti ir lįsti į šiknas AF1, ar senai nesirodantiems komentatoriams. O va kritikuoti žmones, kurie tiek metų dirba ties f-1 komentavimu, tu sugebi, nors jie kaip dirbo, taip ir dirba toliau. Visi tikisi, kad jie papasakos visas greičių dėžės detales, iki smulkmenų... Ne, ne tokie jie ir nesitikėk iš jų to. Jau minėjau, nepatinka, žiūrėkit per kitus kanalus ir nereik pilstyti iš tuščio į kiaurą šioje temoje. Taip jie klysta, tačiau tai normalu žinant jų sąlygas ir žinant, kad jie paprasti žmonės, o ne robotai. Man nei mūsiškiai, nei kitų kanalų komentatoriai nepasako nieko naujo, viską aš matau ir viskas susižinau ko man reikia, o žiūriu per Viasatą, nes sava kalba šneka, nes kažkaip tyloje žiūrėti nėra smagu.

Dėl manęs, tai tu gali nekęsti Hamiltono, vadinti jį "negru", "juoduoju", ar dar kaip nori, man visiškai nusispjaut, taip tik savo lygį parodysi. Dėl manęs gali nekęsti Lewiso visi šio portalo lankytojai, man nei šilta, nei šalta dėl to, tad džiaukis tu Rosbergo pergale, man visiškai nerūpi kuo tu džiaugiesi. ;)

2014 Birželio 08 d. 13:57

Lewis> Nardyti į šiknas.. :) Jeigu aš parašau gerą žodį apie AF1 ir paraginu dažniau pasidalinti įžvalgomis, kurios būna išsamios, įdomios ir negirdėtos ir tu tai vadini lindimu į šikną.. Aš šiaip į šį portalą ateinu pasiskaityti naujienų, dažnai padiskutuoti su kitais, nes normali diskusija praplėčia akiratį, ir ne kartą esu tuo įsitikinęs.O žmonių su kuriais galima normaliai diskutuoti čia ne daug, vienas jų (kogero geriausias ir tam tinkamiausias yra būtent AF1).

Iš Kaikario ir Volungevičiaus nieko ir nesitikiu, tikiuos tik tiek, kad jie bent nenusišnekės iš savo mandrumo ir apie F1 suprastų bent daugiau už mano tėvą, kuris geriausiu atveju F1 žiūri 5 etapus per metus. Deja kvaloj dėl padėvėtų softų mintis mano tėvui atėjo, o gerb VSB komentatoriui greičiau daėjo stebuklinga teorija, kad softai pas mersus greitesnis už supersoftus. Ir taip, nežiūriu aš tų lietuviškų transliacijų (esu net kartą norvegiškai žiūrėjęs, kad nesinervuoti), bet vakar išpuolė būtent taip ir dėl to gailiuosi. Kaip ir sakiau, kaip ir tu sakai, klysti yra žmogiška, taip, bet išgalvoti teorijas - čia jau mandrumas iš niekur.

Dėl LH, tai aš jį mėgstu ir žinau koks jis yra greitas. Tiesiog šitame sezone smgumą gali suteikti LH ir NR pykčiai, o pykčius gali paskatinti tik NR pergalės Q ir R. Tik dėl to aš džiaugiuosi už NR, nors jo visiškai nemėgstu, ypač po Monako Q (nėra įrodymų, nesu tikras ar tai buvo specialu, bet smirda.. Smirda..)

2014 Birželio 08 d. 13:59

Beje ir su tavim pačium esam diskutiavę ne kartą ir tos diskusijos buvo gana neblogos. Tai dabar ir tau čia lendu į šikną?

2014 Birželio 08 d. 14:34

Kažkodėl manau mūsiškiai, kad ir kaip bekomentuotu, ne tik už tavo tėti, bet ir už tave patį daugiau supranta f-1 tema. :D

O jei rimtai, tai aš kai žiūriu f-1, man visiškai nusispjaut, kiek komentatoriai klaidų daro, nes būtent aš žiūriu formulę, o ne komentatorių klausau, todėl man tokie pastovūs prisikabinėjimai prie jų ir yra juokingi, niekam nereikalingi, kaip sakiau, pilstymas iš tuščio, į kiaurą. Aš nesuprantu žmonių, kurie žiūrėdami f-1, tuo pačiu dar ieško informacijos visokiausios, jos tikisi ir klauso iš komentatorių, žiūri telemetrijas ir visokį kitą šūdą, aš negaliu sau trukdyti žiūrėti f-1 jokiais kitais užsiėmimais, susikoncentruoju tik į žiūrėjimą, o jei dar kažkas ir sugeba rašyti šiame portale lenktynių metu, tai man išvis graudu iš tokių formulės fanų.

Kam tu lendi į šikną, savo nuomone aš jau pasakiau. Ar man lendi tai čia tik tavo reikalas.

2014 Birželio 08 d. 16:48

LewisNr1>>> Nusiramink. Tikrai nebūtina taip jautriai į viską reaguoti.

2014 Birželio 08 d. 17:12

La Circus Man >> Tai tu nusiramink, neatimsiu aš tavo "klientų" kvalifikacijų ir lenktynių metu, rašinėjančių niekus jūsų portale. ;)

Apskritai galėtum dirbti savo darbą, užuot prisikabinėjęs kartS nuo karto. Nes būdami tavo darbdaviu, manau 99 žmonės iš 100 tave atleistų iš darbo. ;) Žodžiu bedarbis. :D

2014 Birželio 08 d. 17:33

Na aš ne iš tų, kurie turi laiko kažką rašinėti ar skaitinėti varžybų metu, bet livetimingas man neatsiejama varžybų dalis.

Dėl komentatorių, taip, jie tikrai daugiau išmano už mane ir mano tėvą kartu sudėjus ir gal net padauginus dar porą kartų, tačiau jie iš to žinojimo kartais į viską per daug sudėtingai žiūri, iš ko ir gaunasi tas bereikalingas mandrumas. Šiaip Kaikario ir Volungevičiaus tiesioginiai klientai ir yra tokie kaip mano tėvas, kurie daugiau nesidomi F1 apart lenktynių žiūrėjimu. Tiek to, palieku tą temą, o ant jos užlipau tik todėl, kad žiūrėdamas kvalą su tėvu vėl teko stebėti lietuvišką transliaciją na ir tiesiog nepraslydo man pro ausis tokios nesamonės.

Pats nuolat lietuviškai žiūri transliacijas?

2014 Birželio 08 d. 17:44

LewisNr1>>> Jei kamuoja psichologinės problemos ar kartais pasireiškia haliucinacijos, yra atitinkamos įstaigos, kurios padeda spręsti tokias bėdas. Svarbiausia laiku kreiptis. Vilties dar yra.

2014 Birželio 08 d. 18:35

Misiulis >> Bėda aš matau tik vieną, kad komentatorių daromos klaidos blogai atsiliepia tiems, kas tuo mažai domisi ir tik kaip tu sakai žiūri formule, ta prasme tiems, kas tiki jų klaidomis, tai nėra gerai. O visa kita, man tinka iš jų pusės.

Žiūriu lietuviškai, bet jei būna geros lenktynės, tai atsisiunčiu po to SKY transliacija su "pre race" ir "post race", kaip minėjau nieko labai naujo nesužinau, bet šiaip smagu pažiūrėti. Va šiemet žiūrėjau "papildomai" Australiją ir Bahreiną.

La Clown >> Tuomet skubėk žmogau, jei laiko dar yra, nevėluok, aš maniau tau vilties nebėra. :( Nesivargink gali neatrašyti man, svarbu sveikata. ;)

2014 Birželio 23 d. 17:38

Pastebėjimas Arūnui - nėra frazės "lenktynių ekvatorius", yra "lenktynių vidurys", o šiaip šauniai komentavot visi trys Austrijos GP :)

2014 Birželio 24 d. 01:05

Visi trys?

2014 Liepos 06 d. 17:53

PastOras MaldOnaldas - Storas Mcdonaldas :D

2014 Liepos 06 d. 21:45

Raikkonen14>> :D, Dar situacija kai Alonsas gavo bauda - tai KADA alonsas suks i boksus...

2014 Liepos 06 d. 22:53

Kas zino, kur gaut viasato irasa? Linkomanijoj jau kelintu lenktiniu pasigendu.

2014 Liepos 07 d. 01:29

jau yra

2014 Liepos 18 d. 15:39

Jasutis per FP2 vokietijoj po kobayashi gedimo: -Kobayashis nuo bolido bėga kaip nuo buvusios žmonos :DD

2014 Liepos 21 d. 18:40

"Massa apsivertė savo bolide"
"Matome Mercedes mechanikas panašus į Nerijų Kesminą"

2014 Rugpjūčio 25 d. 12:41

Nesupratau, cia LT kalbininkai nurode tarti PastOOOras MaldOOOnadas ?? :D

2014 Rugpjūčio 25 d. 13:13

Reik sakyt ne "padangos sušilę", o "padangos sušilusios". Pastoviai Arūnas tai kartoja...

TOP naujienos