N. Chesteris: negalime tikėtis varžovų silpnumo (1)

N. Chesteris: negalime tikėtis varžovų silpnumo
logo 2019 Kovo 11 d. 14:00, LAT Photographic

Australijos GP etapo išvakarėse „Renault“ technikos direktorius Nickas Chesteris papasakojo apie naujojo R.S.19 bolido važiuoklės privalumus ir komandos pasiruošimą naujojo sezono pradžiai.

  • Su kokiomis nuotaikomis jūs išvykstate į pirmąsias sezono lenktynes?
  • Atrodo, kad mūsų laukia labai aštri kova. Metams bėgant jėgų pasiskirstymas truputį keičiasi ir mes negalime tikėtis pagrindinių savo varžovų silpnybių. Mes supratome, kad reglamento pakeitimai gali sudaryti pagrindą dar aštresnei konkurencijai – taip ir atsitiko. Žiūrint iš mūsų taško, žiemos bandymai praėjo gerai, mes nuvažiavome solidų kilometražą, įvykdėme įvairiausius patikrinimus laikydamiesi savo plano, o tai reiškia, jo esame neblogai pasiruošę lenktynėms Australijoje.
  • Ar galima pasakyti, kad žiemos bandymai sukūrė solidžią platformą tam, kad komanda galėtų gerai praleisti sezono pradžią?
  • Mašina pasižymi geru balansu, mes surinkome didelį kiekį duomenų, leidžiančių įvertinti pagrindinius R.S.19 parametrus, sugebėjome surasti optimaliausius nustatymus, kurie tinka mūsų pilotams ir leidžia tikėtis aukštų rezultatų. Paskutinėmis bandymų dienomis mes mašinoje montavome komponentus, skirtus greičiui padidinti ir jie neblogai pasirodė, todėl Melburne mes turėsime dar kelias naujienas. Apskritai, mes turime neblogą mašiną, o pirmajai šio sezono pusei jau sudaryta gana intensyvi jos modernizacijos programa.
  • Su kuo susijęs trasos Albert-parke sudėtingumas?
  • Pradėti sezoną lenktynėmis miesto trasoje yra savotiškai sudėtinga, ypač jei prisiminsi, jog žiemos bandymai vyko autodrome su lygiu ir stabiliu dangos paviršiumi. Penktadieniais trasa Melburne įprastai būna purvina, sukibimo trūksta, todėl surasti tinkamus bolido reguliavimus yra nelengva, juolab, kad ten ir asfaltas nelygus. Lenktynininkams bei inžinieriams praktiškai viską reikės pradėti nuo nulio, jei bandysime sulyginti situaciją Melburne su bandymais Barselonoje. Temperatūros gali smarkiai svyruoti, kartais nuo įlankos pusės atslenka lietūs ir visa tai reikia turėti galvoje.

Komentarai (1)
neonas
| 03/11 19:55 Atsakyti
Tikiuosi kad Wiliamsai bus auksciau...:)
×

TOP naujienos