N. Chesteris: šiemet kova bus karšta (3)

N. Chesteris: šiemet kova bus karšta
logo 2019 Kovo 07 d. 12:16, Renault Sport

Interviu “The Confidential” “Renault” komandos technikos direktorius Nickas Chesteris su optimizmu kalbėjo apie komandos užduotis…

Nickas Chesteris: “Esu įsitikinęs, kad šiais metais mes būsime konkurencingi. Mes tikimės bent vieną kartą užlipti ant podiumo, bet komanda nusitaikiusi į ateitį – 2021 metais mes norime tapti pasaulio čempionais.

Pažanga „Formulėje-1“ yra surėdyta visai kitaip nei daugelyje sporto šakų. Tai ne futbolas, kur jūs galite nusipirkti vienuolika pačių geriausių ir būti įsitikinusiu tuo, jog laimėsite praktiškai viską. „Formulėje-1“ tai visiškai nesuveiks. Čia reikia gero, stabilaus pagrindo ir planingo jo vystymo.

Kai jūs į komandą pasikviečiate naujus inžinierius, prireikia nuo 18 iki 24 mėnesių, kol efektas pradės matytis. Tie, kuriuos mes pasamdėme 2016-aisiais, jau dirbo ties šių metų mašina.

Šiais metais mes turime žengti kitą žingsnį, tapti ketvirta ar net trečia komanda, bet kova bus labai karšta, ypač tarp vidurinės grupės komandų.

Pagal bandymų rezultatus neįmanoma spręsti apie jėgų išsidėstymą. Abu mūsų pilotai parodė puikius rezultatus, bet nebuvo apseita ir be problemų. Mes tikėjomės, jog dėl permainų reglamente mes kiek prarasime greičio, bet to nėra. Naujasis jėgos agregatas yra galingesnis už pernykštį. Motoristai pasiekė rimto progreso. Manau, kad pagal galingumą mes jau esame labai arti „Mercedes“ bei „Ferrari“.

Komentarai (3)


deivec
| 2019 Kovo 07 d. 21:44
nuo kada futbole nusipirkus 11 geriausiu...laimi viskA...senis neziuri fules....
viskam turi buti aukso viduriukas
Life
| 2019 Kovo 07 d. 13:39
Kova bus karšta, tik Renault joje nedalyvaus. Na maximum gal tik dėl taškų pakovos.
PSI_
| 2019 Kovo 07 d. 12:23
kas met tas pat...
×

F-1.lt pulsas