N. Heidfeldas liks be vietos „Formulėje-1“? (17)

N. Heidfeldas liks be vietos „Formulėje-1“?
logo 2010 Sausio 20 d. 09:03, BMW Sauber
Vis labiau tikėtina, kad šiemet „Formulės-1“ lenktynėse nebeišvysime Nicko Heidfeldo. Senkant laisvoms vietoms komandose, vokiečio galimybės pasirodyti varžybose vis labiau mažėja.
Pernai „BMW Sauber“ ekipoje lenktyniavęs N. Heidfeldas iš pradžių buvo siejamas su „Mercedes“ komanda. Praėjusių metų pabaigoje buvo manyta, kad vokietis taps Nico Rosbergo partneriu, tačiau šią poziciją netikėtai užėmė Michaelis Schumacheris.
Vakar „Sauber“ savo lenktynininku oficialiai patvirtinus Pedro de la Rosa, sportininkui užsivėrė ir buvusios jo komandos, kurioje jis lenktyniavo nuo 2006 m., durys.
N. Heidfeldas siejamas su „Renault“ komanda, tačiau sklando prieštaringos žinios apie šios prioritetus. Nors ekipos vadovai viešai kalba apie pajėgaus piloto paieškas, kai kurie šaltiniai praneša, kad bus pasirinktas daugiausiai rėmėjų lėšų galintis pritraukti sportininkas, kuo vokietis pasigirti tikrai negali.
Tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti už galimybę lenktyniauti teks ir laisvas vietas „Campos“ ir US F1 komandose norintiems užimti lenktynininkams. Antruoju „Toro Rosso“ pilotu greičiausiai bus patvirtintas Jaime Alguersuari.
Taigi, panašu, kad N. Heidfeldui belieka belstis į „Renault“ komandos duris tikintis, kad ši visgi ieško nors kiek talentingo, o ne pinigingo lenktynininko. Kitaip vokiečio, geriausiu atveju, laukia bandytojo darbas, greičiausiai „Mercedes“ arba „McLaren“ komandose.
32 m. amžiaus N. Heidfeldas yra startavęs 167 „Formulės-1“ lenktynėse, tačiau taip ir nepelnęs nei vienos pergalės. Per 10 sezonų „Prost“, „Sauber“, „Jordan“ ir „Williams“ komandose vokietis spėjo pelnyti 219 taškų.


Komentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mixeris63
| 01/22 17:20 Atsakyti
taigi gavo dovanu bolida, tegu ideda dideli benzino baka ir varo vienas pats uz save, giminaiciai padangas pakeis :DD
Frageris
| 01/20 19:59 Atsakyti
gaila butu jei nickas butu be piloto vietos kitame sezone... butu atejas i mersusu tai dar gal cempionu butu tapes. Jis nera pats greiciausias lenktyninkas. bet manau jis greiti aperka stabilumu. Gaila man heifieldo...
pavesis
| 01/20 18:16 Atsakyti
pole yra pelnes
Admiral
| 01/20 15:36 Atsakyti
Mano mėgstamas pilotas... Gaila baisiai, nesuprantu kaip komandos neįvertina vaikino sugebėjimų važiuoti bei finišuoti visą laiką stabiliai - nesvarbu ar jį spaudžia kas ar ne. Gal iš jo čempiono ir nėra, tačiau geras pavizdys Buttonas - jis irgi ne ką geriau nei Heidfeldas pasirodydavo, bet va, gavo greitą bolidą ir tai išnaudojo (prieš tai į Buttoną nieks rimtai nežiurėjo - kai kurie ir dabar rimtai į jį nežiūri). Tad manau Heidfeldas gali važiuot greitai, tik žmogus negavo čanco - t.y: greito bolido.
agagag
| 01/20 14:40 Atsakyti
seip tai heidfeldas geriau uz kubica vaziavo paziurekit lenteles. daugiau tasku lenkas tik viena sezona surinko, o is dabartines nusimatancios rikiuotes tai tikrai uz kai kuriuos geresnis
seniecka
| 01/20 14:26 Atsakyti
Gaila Heidfieldo.. Geras vaikis....
ED99
| 01/20 13:04 Atsakyti
sheip jei nieks nepaims bus lb neivertintas. Ziauriai keista. O kodel jam pvz nebus vietoj pas amerikiecius, i US F1 ? Na jie gal babkiu i remeju turi, sheip netikiu kad ir pats NH neturi, privalo turet remeju palaikyma juk tiek metu F1 ir nesutare ne su keliais rimtesniais :)
dnks
| 01/20 13:03 Atsakyti
niekada nieko gero nebuvo is to heidfeldo ir jau nieko is jo gero nebesigaus. i pavesi jam kaip ir daugeliui kitu tokio pat lygio specialistu.
represser
| 01/20 12:31 Atsakyti
Kaip tai nieko gero neparodė? Pavyzdžiui 2007-ųjų metų sezoną tikrai važiavo ir gerai, ir stabiliai. Kas neatsimena tai priminsiu, kad tą sezoną dominavo McLaren su Ferrari ir Nick'as buvo rikiuotėje penktas pilotas, kuris sugebėdavo įsikišti į šią kovą ir atimti iš lyderių taškus dažniausiai negu visi kiti rikiuotėje buvę pilotai. Pati prasčiausia užimta starto pozicija buvo devinta, o užimta vieta lenktynėse - septinta. Tokio stabilumo reiktų pavydėti daugumai pilotų. Aišku sekantį sezoną jis prigęso, bet vistiek mane stebina trumpa žmonių atmintis.
Mone55
| 01/20 12:30 Atsakyti
Gal i teisejus patrauks, gaila juk zmogu ant gatves paleist :)
×

TOP naujienos