N. Hulkenbergas džiaugėsi komandos pasirodymu kvalifikacijoje

N. Hulkenbergas džiaugėsi komandos pasirodymu kvalifikacijoje
logo 2019 Rugsėjo 21 d. 20:30, Renault Sport

Dėl ketvirtosios vietos konstruktorių įskaitoje vis dar realiai kovojanti „Renault“ komanda ganėtinai sėkmingai pasirodė Singapūro GP kvalifikacijoje.

Abu šios komandos pilotai pateko į finalinę kvalifikacijos dalį, kur Danielis Ricciardo iškovojo aštuntąją startinę poziciją, o Nico Hulkenbergas - devintąją.

Pastarasis po kvalifikacijos džiaugėsi tokiu komandos rezultatu bei teigė, kad tai buvo maksimumas, ką „Renault“ galėjo pasiekti.

„Kvalifikacija buvo labai intensyvi ir mes atidavėme viską, ką tik galėjome. Turbūt, kad pasiekėme maksimumą. Esu patenkintas savo demonstruotu tempu“, - po kvalifikacijos sakė N. Hulkenbergas.

Vokietis taip pat teigė, kad lenktynės Singapūre visuomet yra be galo sunkios.

„Čia visuomet sunku, kadangi trasoje yra labai daug posūkių, o apsauginės sienos yra itin arti. Lenktynės Singapūre būna intensyvios, tačiau mums tai patinka. Kova bus labai artima, tačiau aplenkti varžovą čia yra be galo sunku.

Daug kas priklausys nuo pasirinktos strategijos ar saugos automobilio išvažiavimo į trasą. Esu tikras, kad mūsų laukia labai daug įvykių lenktynėse“, - pridėjo N. Hulkenbergas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos