N. Hulkenbergas: „Haas“ gali išgelbėti tik stebuklas

N. Hulkenbergas: „Haas“ gali išgelbėti tik stebuklas
logo 2023 Rugsėjo 05 d. 13:05, MoneyGram Haas F1 Team

Etapas Monzoje buvo penktas paeiliui, kuriame nė vienas „Haas“ lenktynininkas neuždirbo taškų. Iš karto po finišo komandos vadovas Guentheris Steineris VF-23 bolidą pavadino nekonkurencingu, o Nico Hulkenbergas pasakė, kad „Haas“ komandai reikės tikro stebuklo norint pakeisti situaciją šiame sezone.

„Situacija atrodo taip, tarsi „Williams“ komanda jau nuvažiavo toli į priekį nuo mūsų,- kalbėjo N. Hulkenbergas. - Jie ir „McLaren“ šiais metais pasiekė didžiausios pažangos iš visų. Aš nežinau, kaip mes galime pakeisti šią situaciją. Mums padėti gali tik stebuklas“.

Su vokiečiu sutinka ir jo komandos partneris Kevinas Magnussenas: „Mes atsiliekame nuo varžovų ir buvome vienintelė komanda, kuri į Monzą neatsivežė jokio atnaujinimo. Jei jūs mažai darote, tai negalite tikėtis kažko daug. Monzoje mes buvome labai toli nuo to, kad galėtumėm pretenduoti į taškus.

Tokia situacija labai liūdina, bet reikia su tuo susitaikyti ir judėti į priekį. Gali būti, kad Singapūro trasa mums tiks labiau. Nesitikiu nieko ypatingo, bet kitame etape aš turėsiu naują priekinį sparną, todėl išreiškiu atsargų optimizmą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621