N. Hulkenbergas: „Haas“ gali išgelbėti tik stebuklas (3)

N. Hulkenbergas: „Haas“ gali išgelbėti tik stebuklas
logo Rugsėjo 05 d. 13:05, MoneyGram Haas F1 Team

Etapas Monzoje buvo penktas paeiliui, kuriame nė vienas „Haas“ lenktynininkas neuždirbo taškų. Iš karto po finišo komandos vadovas Guentheris Steineris VF-23 bolidą pavadino nekonkurencingu, o Nico Hulkenbergas pasakė, kad „Haas“ komandai reikės tikro stebuklo norint pakeisti situaciją šiame sezone.

„Situacija atrodo taip, tarsi „Williams“ komanda jau nuvažiavo toli į priekį nuo mūsų,- kalbėjo N. Hulkenbergas. - Jie ir „McLaren“ šiais metais pasiekė didžiausios pažangos iš visų. Aš nežinau, kaip mes galime pakeisti šią situaciją. Mums padėti gali tik stebuklas“.

Su vokiečiu sutinka ir jo komandos partneris Kevinas Magnussenas: „Mes atsiliekame nuo varžovų ir buvome vienintelė komanda, kuri į Monzą neatsivežė jokio atnaujinimo. Jei jūs mažai darote, tai negalite tikėtis kažko daug. Monzoje mes buvome labai toli nuo to, kad galėtumėm pretenduoti į taškus.

Tokia situacija labai liūdina, bet reikia su tuo susitaikyti ir judėti į priekį. Gali būti, kad Singapūro trasa mums tiks labiau. Nesitikiu nieko ypatingo, bet kitame etape aš turėsiu naują priekinį sparną, todėl išreiškiu atsargų optimizmą“.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 09/05 15:15 Atsakyti
Chesteris
09/05 13:36

Tiek bolidas, tiek ir abu pilotai yra žemo lygio☺️ O dar blogesni... skaityti daugiau

Pilotai ten tikrai geriau atrodytų, jeigu bent vyktų kažkoks bolido tobulinimas į temą. Bet ten eilę metų pilotai skundžiasi jog bolidas neprognozuojamas. Vieną savaitgalį lyg ir gerai, kitą lyg visiškai kitas bolidas ir t.t.
jmrb
IP: fe28764 | 09/05 15:33 Atsakyti
Chesteris
09/05 13:36

Tiek bolidas, tiek ir abu pilotai yra žemo lygio☺️ O dar blogesni... skaityti daugiau

Pilotai vidutiniokai, komandos vadovas biudžetinis, bet pritraukiantis daug dėmesio, kuris lygus reklamai. O bolido tobulinimui neleidžiama beveik jokių finansų. Tai kaip ir viskas OK, pagal Gene investavimo strategiją - kaštai sąlyginai nedideli, o žinomumo yra.

Šiaip jau tai investuotų daugiau į tyrimus, daugiau naujų detalių, tai ir bent vienas pilotas galėtų pasikapoti dėl taškų, o dabar su bolidu kuris veikia/neveikia pagal mėnulio fazes, tai nieko ir nepadarysi.
Chesteris
IP: 8be96d5 | 09/05 13:36 Atsakyti
Tiek bolidas, tiek ir abu pilotai yra žemo lygio☺️ O dar blogesnis yra komandos vadovas? Tai nematau čia ko stebėtis tokiais rezultatais
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749