N. Hulkenbergas įsitikinęs – „Renault“ išsaugos ketvirtą vietą

N. Hulkenbergas įsitikinęs – „Renault“ išsaugos ketvirtą vietą
logo 2018 Spalio 10 d. 12:07, Renault Sports

Nico Hulkenbergas apsilankė Paryžiaus autosalone, kur apžiūrėjo „Renault“ naujausių modelių ekspoziciją ir atsakė į žurnalistų klausimus. Vokietis teigiamai įvertino savo komandos šansus išsaugoti ketvirtąją vietą Konstruktorių įskaitoje kovoje su „Haas“.

Nico Hulkenbergas: „Dvejos paskutinės lenktynės Rusijoje ir Japonijoje buvo sunkios mūsų komandai, bet šios trasos nelabai tiko mūsų mašinai. Likusios trasos mums labiau tinka.

Peletono viduryje kova labai aštri, varžovai daro viską, kad apsunkintų mums gyvenimą, o ir paskutiniu metu mes pasirodome ne per geriausiai. Bet aš pasitikiu mūsų mašina ir manau, kad mes galėsime pasitempti ir išlaikyti 4 vietą Konstruktorių įskaitoje.

Mes neblogai praleidome sezoną, užimame kur kas aukštesnes pozicijas nei prieš metus. Komanda juda teisinga linkme, „Renault“ koncernas vis didina investicijas. Mes išplėtėme bazę, sumontavome naują įrangą – mes gavome viską, ko galima tikėtis iš gamintojo.

Mūsų komandos ambicijos – kovoti tarp lyderių, lipti ant podiumo ir po keleto metų pradėti nugalėti. Pas mus sukurta teisinga struktūra, kuri leis progresuoti artimiausiais metais“.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas