N. Hulkenbergas: jau neturiu šansų tapti čempionu (5)

N. Hulkenbergas: jau neturiu šansų tapti čempionu
logo Rugsėjo 29 d. 11:02, Haas F1 Team

2023 metais Nico Hulkenbergas sugrįžo į „Formulę-1“ po trijų metų pertraukos. Prie „Haas“ bolido vairo vokiečių sportininkas tik dvejose lenktynėse uždirbo taškus, bet pačio Nico žodžiais, jis buvo pasirengęs panašiam scenarijui ir dėl to per daug nepergyvena.

Nico Hulkenbergas: „Trys metai toli nuo „Formulės-1“ išėjo man į naudą. Aš iš tikrųjų buvau pasitraukęs iš automobilių sporto ir galėjau pagyventi normalų gyvenimą – vedžiau (beje, lietuvę), sukūriau šeimą ir dariau daug įprastų dalykų. Laikui bėgant man sugrįžo troškimas grįžti lenktyniauti. Mano atveju pertrauka buvo naudinga. Esu gana patenkintas esama situacija ir tuo, kokioje padėtyje aš esu. Bet kartu noriu daugiau.

Kai pernai aš priėmiau siūlymą sugrįžti, tai puikiai žinojau, kad manęs laukia ne tik saulėtas oras, bet ir lietingos dienos, bet visa tai - „Formulės-1“ dalis, mano darbo dalis. Nors mes darome viską, norėdami tapti geresniais.

Tačiau kvaila būtų kalbėti, kad aš vieną dieną tapsiu pasaulio čempionu. Mano atveju tai yra nerealus tikslas. Kad ir kaip norėčiau apie tai svajoti, šiuo metu neturiu jokių šansų. Bet aš turiu galimybę turėti malonumą lenktyniaudamas ir išspausti maksimumą iš bet kokios galimybės.

Svarbu suprasti, kad mūsų industrijoje ir sporte galima laimėti tik turint tam tinkamą mašiną. Jei tokio bolido nėra, tai nebus ir jokių pergalių, kaip mūsų komandos atveju. Jei neįvyks nieko nenumatyto, tai jūs neturėsite šanso iškovoti pergalę. Todėl aš paprasčiausiai siekiu, kad kiekvieną kartą pademonstruočiau savo galimybes ir išspausčiau maksimumą iš tos technikos, kurią aš turiu. Esu patenkintas tuo, kur esu ir man gana komfortiška“.

Hulkenbergas jau yra nuvažiavęs 214 GP etapus, bet nė karto nefinišavo ant podiumo. Nico sako, kad tai jo nejaudina: „Aš negalvoju apie tai. Kaip jau sakiau, mes turime išspausti maksimumą iš to, ką turime savo žinioje. Kadangi mes neturime tinkamo bolido, nemanau, kad mes galime pasiekti padoraus rezultato.

Žinoma, norėčiau būti labiau sėkmingesnis ir būtų puiku, jei užlipčiau ant podiumo ar laimėčiau lenktynes. Bet jei to neatsitiks, gyvenimas nepasibaigs“.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
xrd
IP: e8695ea | 09/29 12:20 Atsakyti
Ištekėjo už lietuvės ir pražilo 🙂
Eik ilsėtis
IP: d5166cc | 09/29 21:50 Atsakyti
Tai eik į pensiją ir suteik šansą tiems kas dar gali tapti čempionu ateityje. Visa HAAS komanda yra pati nuobodžiausia komanda peletone. Net Gunterio liežuvis niekam neįdomus seniai. Po pernai metų “sunaikinkime Micką” piaro HAAS tapo mažiausiai rodoma komanda per lenktynes. Juos matome tik tada, kai kažkuris kitos ekipos pilotas juos lenkia. Su tuo ir sveikinu!
pavesis
IP: 8b2353b | 09/29 20:00 Atsakyti
Bent podiuma, Hulkai
Ecka
IP: 8164f7e | 09/29 19:34 Atsakyti
oi Egle viskas tavo rankose..
?
IP: 8666911 | 09/29 11:42 Atsakyti
+
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749