N. Hulkenbergas neatmeta galimybės lenktyniauti „IndyCar“ čempionate (3)

N. Hulkenbergas neatmeta galimybės lenktyniauti „IndyCar“ čempionate
logo 2019 Lapkričio 14 d. 22:57, Renault Sport

Renault“ pilotas Nico Hulkenbergas neatmeta galimybės kitais metais savo jėgas išbandyti „IndyCar“ čempionate. Tiesa, vokietis pridūrė, jog 2020 m. gali visai nelenktyniauti.

Sportininko teigimu, prieš priimdamas sprendimą visų pirma jis norėtų pailsėti.

„Nesu pasirašęs jokios sutarties ir neplanuoju to daryti artimiausioje ateityje. Sulaukiau skambučių iš kitų čempionatų komandų, bet šiuo metu nieko rimto nevyksta“, - sakė N. Hulkenbergas.

„Taip, „IndyCar“ yra vienas iš galimų variantų. Tiesą pasakius, šiuo metu aš esu ramus. Noriu kuo geriau užbaigti šį sezoną, o vėliau viską apgalvoti, pamąstyti apie tai, ką norėčiau veikti toliau, kas mane domintų. Tikrai niekur neskubu.“

Zakas Brownas šiemet kreipėsi į N. Hulkenbergą ir siūlė jam atstovauti „McLaren“ komandai „IndyCar“ čempionate, bet vokietis pareiškė nenorintis lenktyniauti ovaluose. Sportininko nuomonė nepasikeitė.

„Visada sakiau, kad nesu ovalų fanas. Tiesiog manęs tai nedomina. Nepanašu, kad mane tai trauktų. Tad liksiu prie lenktyniavimo įprastose trasose.“

Vokiečio teigimu, sprendimą dėl tolimesnės savo karjeros jis ketina priimti tik kitais metais.

„Galiu praleisti visus metus. „Formulėje-1“ praleidau dešimtmetį. Tai buvo intensyvus gyvenimo laikotarpis. Tad noriu pažiūrėti kaip jausiuosi prasidėjus naujiems metams ir kokia kryptimi viskas klostysis toliau. Šiuo metu aš tiesiog nežinau. Nenoriu apie tai per daug galvoti, nes aš vis dar F-1.“


Komentarai (3)
Tech
| 11/15 15:23 Atsakyti
db
11/15 11:44

Pirma atmetė, dabar jau neatmeta. Neturi tu hulkai strollo tėvo, ką padarysi

Jau geriau iseit iskelta galva, nei vaziuot susimokant uz vieta, ir krautis malku nuo visu is eiles, kaip koks strolas :))
db
| 11/15 11:44 Atsakyti
Pirma atmetė, dabar jau neatmeta. Neturi tu hulkai strollo tėvo, ką padarysi
CBRV
| 11/15 22:25 Atsakyti
Tech
11/15 15:23

Jau geriau iseit iskelta galva, nei vaziuot susimokant uz vieta, ir krautis malku nuo visu is eiles, kaip koks strolas :))

arba uzsiprasyt 10 kk atlyginimo sezonui ir nevaziuot f-1 ... tada ir Indy patrauklu ar DTM
×

TOP naujienos