N. Hulkenbergas nepatenkintas asfalto kokybe už trasos ribų (11)

N. Hulkenbergas nepatenkintas asfalto kokybe už trasos ribų
logo 2019 Liepos 28 d. 19:56, Renault Sport

Renault“ komandos pilotas Nico Hulkenbergas Vokietijos GP lenktynėse turėjo puikią progą gana ženkliai padidinti savo iškovotų taškų kiekį ar net pabandyti užlipti ant podiumo, tačiau padaręs klaidą paskutiniajame posūkyje sudaužė savo bolidą. Ten pat savo lenktynes baigė ir „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas.

Po lenktynių vokietis neslėpė nusivylimo bei, taip pat kaip ir C. Leclercas, priekaištavo dėl paskutiniajame posūkyje už trasos ribų esančio asfalto kokybės.

„Iki incidento tai buvo puikios lenktynės tiek man, tiek komandai. Tačiau tuomet aš akimirkai praradau bolido kontrolę ir tai padariau itin netinkamoje vietoje. Paskutiniajame posūkyje šalia trasos esantis asfaltas nėra įprastas, tai labiau priminė čiuožimui ant ledo skirtą vietą. Kuomet ten atsidūriau, tiesiog nebegalėjau valdyti bolido.

Sunku priimti tai, kas įvyko. Labai gaila komandos, nes nusipelnėme gero rezultato, ypač šios dienos lenktynėse, kur buvo priimti geri taktiniai sprendimai. Viskas buvo gerai iki to lemtingo momento, tačiau lenktynėse reikia įveikti visus ratus“, - kalbėjo N. Hulkenbergas.


Komentarai (11)
A85
| 2019 Liepos 29 d. 20:16
Nico turi savybę dasikast iki potencialios podiumo pozicijos ir pats viską sumaut. Ne pirmas kartas, kai podiumą pragano.
logo rėmėjas
Accadia
| 2019 Liepos 29 d. 17:30
Nice try, Nico, but this aint no tennis court. Beter luck next time.
RBR
| 2019 Liepos 29 d. 15:42
Jau buvau pradejes sirgti uz Nico siose lenktynese. Vis del to pusiau lietuvis dabar yra:D gal ir lietuviskai ismoks kazkada:) nu bet nelemta matyt zmogui yra. Arba Renault nenorejo, kad ne tas zmogus pirma podiuma jiems paimtu. Negi sunku pasakyti komandai, kad pilotas sumazintu kazkiek greiti sioje vietoje. Juk mate, kad tai pavojingiausia vieta trasoje yra. Nelabai kas ji ir spaude tuo metu
LewisDNF
| 2019 Liepos 29 d. 15:33
Manau kad si klaida leme hulkui pirmo podiumo praradimą. Kazkaip pagal rezultatus manau galejo likt prieš Kvyata
button_f1
| 2019 Liepos 29 d. 12:12
Siaip (ir cia, ir originaliam komentare) tiesiog paaiskino kodel ant to asfalto nesuvalde formules, f-1 adminai su antraste galvojo pagaudys ziopliu, nu ir matomai neapsiriko :D etatiniai susigrudo kaip karosai serimo metu
Veni, Vidi, Vici
| 2019 Liepos 29 d. 10:39
Gaila Nico, bet čia galėjai ir patylėti.
Jonaitis
| 2019 Liepos 29 d. 08:27
YZF
| 2019 Liepos 28 d. 20:31

Dar vienas. Tai nevaziuok uz trasos ribu.

Hamiltonui nepasiulei nevaziuot uz trasos ribu ir nenusilauzt sparno ? Nereiktu verkt del baudos uz kuoliuka
Arnius
| 2019 Liepos 29 d. 00:01
Geeda skustis,kai neisitenki trasoj,kad taip reputacija gadint,juk ne priedurniai visi,juk supranta,kad sufeilinai
Laikinai pašalintas
ddt
| 2019 Liepos 28 d. 22:26
O jei ten butu buvusi iskart sienele, tai Lec'as ir Hul'kas butu nepatenkinti ne vietoje pastatyta sienele? Mdaa :)
Laikinai pašalintas
Rimvydas Rozenas_2
| 2019 Liepos 28 d. 20:49
Aha-kaškada už trasos ribu buvo žvyras,dabar iprate važiuot belekur.taip ir turi but-išlekei už trasos turi sumoket-normaliai prarast laiko arb visam,raly išleki už trasos tai arba medis arb griovys
×

F-1.lt pulsas