N. Hulkenbergas pripažino: „Renault“ atsilieka dviem žingsniais nuo kitų komandų (5)

N. Hulkenbergas pripažino: „Renault“ atsilieka dviem žingsniais nuo kitų komandų
logo 2017 Gegužės 26 d. 06:00, Renault Sport

Po labai prastos ketvirtadienio treniruotės Nico Hulkenbergas teigė, kad „Renault“ ekipa atsilieka dviem žingsniais nuo kitų komandų. Nesugebėjęs įveikti laiku vertinamo rato rytinėje treniruotėje, N. Hulkenbergas susidūrė su sunkumais valdant patį bolidą dieninėje treniruotėje.

Vokietis užėmė 17-ąją vietą ir atsiliko dvejomis sekundėmis, turėdamas balanso ir sukibimo problemų. „Nežinau kodėl automobilis važiavo taip prastai. Negaliu jums to atsakyti šiuo metu. Suku galvą dėl to taip pat“, - kalbėjo vokietis.

„Esu kiek nustebintas to, koks buvo sukibimas antroje treniruotėje. Jis buvo labai prastas ir labai toli nuo to, ko tikėjausi. Mes turime viską ištirti, nes esu įsitikinęs, kad kažkas yra ne taip. Bolidas važiavo labai prastai trasoje“, - pridėjo N. Hulkenbergas.

„Viskas labai toli nuo idealios situacijos, mes praleidome pirmąją treniruotę ir dėl to atsiliekame žingsniu ar dviem nuo kitų komandų. Mes to neišsiaiškinome ryte ir neturėjome progos prieš antrąją treniruotę visko ištaisyti. Mes neturėjome tam galimybės, todėl dabar bus labai sunku“, - neslėpė apmaudo lenktynininkas.


Komentarai (5)
Lexxus
| 05/27 20:54 Atsakyti
RBR> Ar tu tas Tadikas iš garažo, kuriam yra tik dvi geros auto - jo audinė 80 ir dar buvęs jo golfukas? Baik čia svaigti apie "gavno", "ne tas gamintojas" - 2005, 2006 jie laimėjo čempą, o kiek kartų laimėjo kaip variklių tiekėjas jau nebesuskaičiuoju. McL yra tipo krūtas auto gamintojas, bet rezultati matom kokie.
Sajan Button
| 05/26 13:37 Atsakyti
Jis kontrakta jau turejo su renault, kai poto isejo Rosbergas is mersu. Jei butu palaukes gal dabar butu mersose, visgi jis yra Voketis.
talianas
| 05/26 09:10 Atsakyti
RBR - Hulkenbergas ir būtų ėjęs į Mercedes arba Ferrari jei būtų jį ten kvietę. Manai jis nežino, kurios komandos turi daugiausiai šansų?
Kas dėl Renault, tai tiek pinigų kaip Renault neinvestuos nei Force India, nei Sauber, nei Williams. Visų gamintojų tikslas yra laimėti ir nesąmonė kalbėti, kad dalyvauja f1 dėl važiavimo.
Renault turi bazę, kurios pakanka nugalėjimui, turi finansavimą, tereikia laiko ir sėkmės. Du trys metai ir Renault bus aukščiau Red Bull, neįvertinus galimo Newey pasitraukimo.
RBR
| 05/26 08:48 Atsakyti
Hulkenbergui reikejo pasidometi pries einant i sia komanda vienu geru sakiniu, kad "Reno yra gav..o" :) ju tikslas yra dalyvauti cempionate, o ne laimeti. Niekada jie neinvestuos tiek, kiek Ferrari ar Mercedes. Paprasciausia ne tas gamintojo produkcijos statusas yra. O uz iskovotus titulus kaip varikliu tiekejui reiketu RedBull rankas buciuoti:)
Loyal to Ferrari
| 05/26 08:28 Atsakyti
galvą be nosinės :/
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas