N. Hulkenbergas: supratau, kad pasiilgau lenktynių (1)

N. Hulkenbergas: supratau, kad pasiilgau lenktynių
logo Sausio 23 d. 17:51, Aston Martin F1

Šiais metais Nico Hulkenbergas ketvirtą kartą karjeroje sugrįš į pagrindinių „Formulės-1“ pilotų sudėtį, per tą laiką pakeitęs net septynias komandas - „Force India“, „Renault“, „Williams“, „Sauber“, „Racing Point“, „Aston Martin“ ir „Haas“. Nico paaiškino savo sugrįžimą, pabrėždamas, kad labai pasiilgo kovos trasose.

Nico Hulkenbergas: „Kelerius metus aš visai nepergyvenau dėl to, kad nevairuoju F-1 automobilio, nes mėgavausi kitokiu gyvenimu – visai tai irgi turėjo savo pranašumų. Bet vėliau supratau, kad pasiilgau lenktynių, vėl atsirado noras sėstis prie vairo.

Bet aš nesibaiminau dėl to, kad šis noras bus neįgyvendintas. Komandos pačios renkasi, ką jos nori matyti prie bolido vairo ir kas, jų nuomone, gali pasiekti gero rezulato. Manau, kad „Haas“ pažiÅ«rėjo mano statistiką ir karjeros istoriją ir nutarė, kad aš jiems esu geriausias pasirinkimas“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Nico Hulkenbergas
Pilotas: Nico Hulkenbergas 2023 sezono taškai: 0
Komanda: Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tech
IP: c4754c7 | 01/23 22:19 Atsakyti
Gaila tik, kad i tokia komanda. O siaip, tai yra didelis ivertinimas piloto, kuris samdomas komandos, kuri kviecia tik tuos, kurie susimoks uz vieta. Bei del vietos nukonkuruoja jauna su labai didele pavarde.O Hulkui Haas dar ir patys atlyginima mokes. O kad pilotas jis vis dar auksto lygio, irode sedes vietoj Fetelio i praktiskai nepazystama bolida ir uzvezes Strolui malku :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas