N. Hulkenbergas: turėsiu rasti „papildomą pavarą“, kad įveikčiau D. Ricciardo (3)

N. Hulkenbergas: turėsiu rasti „papildomą pavarą“, kad įveikčiau D. Ricciardo
logo 2018 Gruodžio 07 d. 00:10, Renault Sports

Renault“ pilotas Nico Hulkenbergas mano, kad kitais metais turės kaip reikiant pasitempti, kad lenktynių trasoje įveiktų naująjį komandos draugą Danielį Ricciardo.

Vokiečio teigimu, jam patinka nauji iššūkiai. Bet sportininkas pripažįsta, kad kitais metais tikrai nebus lengva.

„Pirmyn, aš nebijau nei vieno varžovo. Greičiausiai tai bus rimtas iššūkis, tad man reiks rasti papildomą pavarą, kad jį įveikčiau. Pažiūrėsime kuo visa tai baigsis“, - sakė N. Hulkenbergas.

Vokietis šiemet buvo greitesnis kvalifikacijoje ir iškovojo daugiau taškų nei komandos draugas Carlosas Sainzas, kuris kitais metais atstovaus „McLaren“. Anot sportininko, šį sezoną jam labiau rūpėjo ekipos progresas, o ne dvikova su ispanu.

„Manau, kad tai svarbu. Žmonės visada žiūri į tai, kuris pilotas pasirodė geriau. Bet komandos žmonės žino geriau kas iš tikrųjų vyksta. Man, asmeniškai, buvo svarbiau ekipos progresas.“

„Nesakau, kad iš Carloso tikėjausi daugiau. Manau, kad jis yra puikus pilotas, labai konkurencingas ir greitas. Jis labai padėjo komandai judėti į priekį. Manau, kad kartu dėl komandos gerai padirbėjome.“

Komentarai (3)


eustachijus
| 2018 Gruodžio 09 d. 13:31
Ričyardo atein pas Hulką ,o ne atvirkščiai. Bus sunku rikiui nuo bėgių nulipus tas akivaizdu
Rimvydas Rozenas_2
| 2018 Gruodžio 07 d. 18:46
Kaip tai atrodo kad neras tos pavaros,teks gert iš bato :D
tribeca
| 2018 Gruodžio 07 d. 11:51
Hulkenbergas isityciojo is Saizo, atseit net nekovojo su juo, o sprende komandos problemas, bet vis tiek laimejo ir kvalomis ir taskais, o su Ricciardo jau teks pasistengti. LOL.
×

F-1.lt pulsas