N. Hulkenbergas: Vokietijoje yra pavojinga saugumo zona (5)

N. Hulkenbergas: Vokietijoje yra pavojinga saugumo zona
logo 2019 Rugpjūčio 03 d. 11:37, Renault Sport

Renault“ komandos vadovas Cyrilas Abiteboulas sukritikavo savo pilotą Nico Hulkenbergą, leisdamas suprasti, jog jo klaida per Vokietijos GP lenktynes gali jam kainuoti vietą komandoje kitą sezoną. Tačiau Nico yra įsitikinęs, kad jei ne juodas asfaltas Hocenheimo priešpaskutinio posūkio saugumo zonoje, kuris yra labiau skirtas šonaslydžio varžybos, viskas galėjo būti ir kitaip.

Nico Huklenbergas: „Žinoma, aš tikėjausi kito rezultato lenktynėse Vokietijoje. Bet tie, kurie turi gerą regėjimą ir galvą ant pečių, matė, kad aš gerai nuvažiavau tuos 40 ratų iki avarijos. Manęs nejaudina kitų pilotų incidentai – tai nieko nekeičia ir nesumažina skausmo. Jie paprasčiausiai rodo, jog yra kažkas ne taip su ta saugumo zona.

Likusieji incidentai atrodė kiek kitaip. Kartu aš neskaičiuoju Charleso Leclerco išlėkimo – jis važiavo su „slick“ tipo padangomis, todėl jo situacija buvo kitokia. Gali būti, kad kiti pilotai darė kur kas rimtesnes klaidas, jų mašinas apsukdavo, bet jie turėdavo šansą išvengti incidentų. O jei pažiūrėsime, kokiu kampu mano mašina išlėkė iš trasos, tai aš nieko padaryti negalėjau. Tai labai apmaudu. Tai neproporcingas užmokestis už klaidą. Bet kuriame kitame posūkyje ši klaida nebūtų man kainavusi visų lenktynių. Dėl šios saugumo zonos mes praradome gerą rezultatą ir tai nėra normalu „Formulei-1“.

Iš dalies tai liečia saugumo klausimus, todėl, kad kai mašina tampa nekontroliuojama, tai būna pavojinga – mes matėme, jog Lewisas Hamiltonas vos neužkabino Leclerco „Ferrari“. Ketvirtadienį rytą aš paklausiau Michaelo Masi, ar jis žino problemą su ta saugumo zona. Jei pažiūrėsime lenktynių įrašą, viskas tampa aišku – kokių dar reikia įrodymų? Paprasčiausiai pasižiūrėkite vaizdo įrašą. Toje vietoje mes buvome paprasčiausi keleiviai ir nieko negalėjome padaryti“.


Komentarai (5)
EičJey
| 2019 Rugpjūčio 03 d. 15:08
MCL-_-fanas
| 2019 Rugpjūčio 03 d. 11:59

Užpilti tą vieta zviru ir mažiau dejuos kad asfaltas kaltas...

Dabar vietoj to padarys super-duper-grip asfaltą, kuriame su slickais per pilną lietų galėsi važiuot.
darisimo
| 2019 Rugpjūčio 03 d. 14:55
Vertejai versdami straipsni bent jau info pasitikrinkit. Ten ne driftui skirtas, o drag strip'as - dragui spec paryostos dvi tiesiosios yra. Pipiec pazodziui vercia net nepagalvodami, kaip nukencia vertimas
suminas
| 2019 Rugpjūčio 03 d. 12:44
Nevykelis kokiu reta.
LewisDNF
| 2019 Rugpjūčio 03 d. 12:02
Kiek straipsnių apie ta patį... 🤦‍♂️
MCL-_-fanas
| 2019 Rugpjūčio 03 d. 11:59
Užpilti tą vieta zviru ir mažiau dejuos kad asfaltas kaltas...
×

F-1.lt pulsas