N. Hulkenbergo nedomina piloto bandytojo rolė

N. Hulkenbergo nedomina piloto bandytojo rolė
logo 2019 Lapkričio 06 d. 23:09, Renault Sport

Nico Hulkenbergas pareiškė, kad jo nedomina piloto bandytojo rolė. Sportininkas taip pat paneigė gandus, kad kitais metais lenktyniaus Vokietijos DTM čempionate.

Renault“ komandai kitiems metams pasirašius sutartį su Estebanu Oconu, vokietis buvo priverstas ieškotis vietos kitur. Sportininkas buvo siejamas su „Haas“ bei „Alfa Romeo“ ekipomis, bet pastarosios pratęsė sutartis su Romainu Grosjeanu ir Antonio Giovinazzi.

Praėjusį savaitgalį žurnalistų paklaustas ar jį domintų piloto bandytojo arba atsarginio piloto rolė, N. Hulkenbergas atsakė neigiamai.

„Ne, manęs tai nedomina. GalbÅ«t kitais  metais niekur nelenktyniausiu. Tiesą pasakius, kol kas nežinau“, - sakė N. Hulkenbergas.

„Viskas priklausys nuo to, kas nutiks artimiausiu metu. Kai mes žinosime atsakymą, apsvarstysiu kitus variantus. Nenoriu visko skubinti ar tiesiog priimti pirmą pasitaikiusį pasiÅ«lymą tik tam, kad kažkur lenktyniaučiau. Man tai turi teikti malonumą. Tai turėtų bÅ«ti iššÅ«kis, kuris mane domintų.“

Praėjusią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasklido gandai, kad N. Hulkenbergas kitais metais lenktyniaus DTM čempionate. Bet socialiniame tinkle „Twitter“ vokietis tokius gandus paneigė pavadindamas tai melagingomis naujienomis.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas