N. Piquet, D. Coulthardas, S. Vettelis susikeis vietomis? (32)

N. Piquet, D. Coulthardas, S. Vettelis susikeis vietomis?
logo 2008 Birželio 03 d. 15:49, LAT Photographic
Neoficialių šaltinių teigimu, Nelsonas Piquet, Davidas Coulthardas bei Sebastianas Vettelis gali greitu laiku pakeisti savo darbo vietas.
Šveicarų leidinys „Motorsport Aktuell“ pirmadienį paskelbė, kad minėti lenktynininkai po sekmadienio lenktynių Kanadoje atsidurs naujose ekipose.
Remiantis pranešimu, pirmasis veiksmų etapas būtų prastus rezultatus „Renault“ demonstruojančio naujoko N. Piquet pakeitimas veteranu D. Coulthardu, dabar lenktyniaujančiu „Renault“ varikliu varomu „Red Bull“ bolidu.
Tuo tarpu N. Piquet atsidurtų S. Vettelio vietoje „Toro Rosso“ ekipoje, o daug žadantis jaunasis vokietis užimtų D. Coulthardo vietą „Red Bull“.
Anot „Motorsport Aktuell“, N. Piquet atsidūręs „Toro Rosso“, galėtų tobulėti nejausdamas didelio spaudimo. Brazilas ir S. Vettelis liktų tose pačiose ekipose ir kitą sezoną, o D. Coulthardui šie metai taptų paskutiniais „Formulėje-1“.

Komentarai (32)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
.:M.S:.
| 06/06 22:06 Atsakyti
Norėčiau, kad šitokie mainai įvyktų.
bytta
| 06/05 17:57 Atsakyti
sprogena>>Teisybe...Nelabai :DDD
McForce
| 06/04 23:20 Atsakyti
na, as tikrai ant jo nevarau. :))) bet jis turi gera humoro jausma, tai jo anekdotai tiktu vietoj tu pseudonaujienu. :)))
sprogena
| 06/04 22:44 Atsakyti
tie kas varo ant DC atsakykit pora klausimu:
kas padejo mclarenams gryzti i pergaliu kelia, ir iskovojo jiems pirma pergale praeito desimtmecio gale po n metu pertraukos?
kas iskovojo redbuliams pirma podiuma istorijoje?
DC - meistras, komandai duoda daug naudos ir jei nebutu deniso pastatytas i antro piloto vieta, dar klausimas kas butu cempionu tapes. Nu uzteks, gal nelabai kam idomu ka as cia rasau :)
VegEdGoku
| 06/04 19:58 Atsakyti
jaudrius>> Taigi komentarai yra į temą, aplink temą. Ką tu čia dabar? Nori uždrausti žmonėms pajuokauti?
Jeigu kažkur kitur parašė, tai nereiškia, kad čia rašyti reikia. Manau, kad su tokiomis "naujienomis" bandoma eskaluoti F-1. Aš jas skaitau kaip apie variantus, kaip galėtų būti. Geriau ir rašytų, kad čia pateikiamas variantas kaip galėtų būti. Neberašykite kontrastingų, melagingą ažiotažą keliančių straipsnių pavadinimų, kurie neatitinka pačių tų straipsnių sferos. Straipsnio sfera turi būti atitinkanti straipsnio pavadinimą.
McForce
| 06/04 14:24 Atsakyti
jaudrius, tai dar galetumei ir daugiau, kokio DC ar RB anekdotu imest. :))) jei sitokia "samokslo teorija" pasitvirtintu taip, greit, kaip piesiama, tai butu gan idomus sezonas... :)))) bet bajeris sitas geras. :)))
Aiwux
| 06/04 14:13 Atsakyti
Idomus butu apsikeitimai... O is Piquet tai nemanau kad kadanors bus geras lenktynininkas...
jaudrius
| 06/04 09:01 Atsakyti
Gandai yra gandais, ir mes juos raportuosime toliau sėkmingai ir atsakingai, be abejo, aiškiai tai indikuodami. Kam tai nepatinka, gali skaityti cenzūra praėjusias naujienas oficialiame F-1 portale. Visuose portaluose gandai yra skelbiami, šis buvo ir f1-live.com, ir kitur. Taigi, prašau komentarus nukreipti linkme aptarti naujienos temai, o ne tam, ar skelbti gandus, ar ne - šito nepakeisit.
vytox
| 06/04 00:06 Atsakyti
Bet rokiruotė būtų įdomi tokiu atveju. Žiauriai įdomi. Visai norėčiau, kad pletkai virstų realybe, kalbant apie šį atvejį.
bytta
| 06/03 23:14 Atsakyti
Nuno>>Ar ilgai googlinai? O ka apie tai raso Pamazupiu parapijos sienlaikrastis? Fernando Alonso pries Kanados GP taps McLaren miestuciu komandos zaidzianciu treneriu? F.Briatore uzima BE vieta?Pagooglink dar ;)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas