N. Piquet greitų pokyčių nežada

logo 2008 Gegužės 23 d. 10:28, LAT Photographic
Prastai debiutinį „Formulės-1“ sezoną pradėjęs „Renault“ pilotas Nelsonas Piquet jaunesnysis teigė suprantąs komandos raginimus pasitempti, tačiau pripažino, kad vargu ar pademonstruos pažangą artimiausiose lenktynėse.
„Normalu, kad jie mane spaudžia, taip jau „Renault“ dirba. Jiems patinka spausti lenktynininkus, jie mano, kad taip geriau. Lenktynininkas privalo žinoti, kad turį visą dėmesį skirti sau, viską nustumti į šalį, visą dėmesį skirti darbui“, - pareiškė brazilas.
„Liko dar du ar trys sunkūs savaitgaliai. Monake visada sunku, o kaip bus Kanadoje, aš nežinau. Tačiau po to pradedame sezoną Europoje, ir manau, kad tada viskas susitvarkys“, - pridūrė jis.
Per penkias pirmąsias savo „Formulės-1“ lenktynes N. Piquet taškų pelnyti dar nesugebėjo, o geriausias kol kas jo rezultatas varžybose – 11-oji vieta Malaizijos GP. Kitas „Renault“ pilotas Fernando Alonso jau pelnė 9 taškus.
Nekaip N. Piquet kol kas atrodo ir Monake. Pirmosiose ketvirtadienio treniruotėse brazilas liko vos 18-as, o antrosiose užėmė tik 15-ąją vietą.
Jau kuris laikas sklando gandai, kad „Renault“ komanda svarsto galimybę pakeisti N. Piquet kitu lenktynininku. Tarp galimų kandidatų į šią vietą įvardinami „GP2“ Azijos čempionas Romainas Grosjeanas bei buvęs „Super Aguri“ pilotas Takuma Sato.