N. Piquet: nepasakiau nieko blogo, nesu rasistas (3)

N. Piquet: nepasakiau nieko blogo, nesu rasistas
logo Liepos 06 d. 07:53, Imago-Images

Buvęs F-1 lenktynininkas Nelsonas Piquet teigia apie Lewisą Hamiltoną nepasakęs nieko blogo bei pridūrė, kad žiniasklaida juo pasinaudojo norėdama sumenkinti Brazilijos prezidentą.

Praėjusią savaitę kilus diskusijų audrai dėl interviu, kuriame brazilas L. Hamiltoną pavadino ne vardu, N. Piquet buvo uždrausta lankytis F-1 „paddocke“. Tačiau praėjusį savaitgalį 69 metų brazilas dalyvavo klasikinėse Le Mano lenktynėse.

Pirmieji jo komentarai pasirodė interviu Brazilijos televizijai, kur N. Piquet kalbėjo portugališkai, aptarinėdamas L. Hamiltono susidÅ«rimą su Maxu Verstappenu praėjusių metų Didžiosios Britanijos GP lenktynėse. Pirmą kartą jis buvo parodytas praėjusių metų lapkritį, o praėjusią savaitę jis išplito socialiniuose tinkluose.

N. Piquet pasmerkė daugelis, įskaitant „Formulę-1“ ir „Mercedes“. Jį kritikavo ir pats L. Hamiltonas, kuris kalbėjo apie brazilo „archajišką mąstyseną“ ir teigė, kad komentarai neatspindi dabartinės F-1 situacijos.

N. Piquet atsiprašÄ— L. Hamiltono sakydamas, kad pavartojo nekaltą šnekamosios kalbos terminą. Bet praėjusį savaitgalį jis išreiškė savo nuomonę griežčiau.

„Man tai tikrai nerÅ«pi, tai netrikdo mano gyvenimo. Esu čia su draugais, linksminamės ir viskas.“, - apie kilusį skandalą kalbėjo N. Piquet.

„Visa tai yra nesąmonė, aš nesu rasistas. Nieko, nieko blogo nepasakiau. Tai, ką pasakiau, yra labai švelnus žodis - mes jį vartojame net kai kuriems savo baltiesiems draugams. ŠÄ¯ žodį pavartojau beveik prieš metus duodamas interviu, o jie sugalvojo štai ką. Tai sukėlė man problemų, bet, tiesą sakant, man tai nelabai rÅ«pi.“

N. Piquet pridÅ«rė, kad kai kurie jo kritikai turėjo savų motyvų dėl jo ryšių Brazilijos politikoje.

„Brazilijoje ypač daug nesąmonių. GalbÅ«t jÅ«s nežinote, kad esu labai artimas prezidentui J. Bolsonaro ir manau, kad jis yra labai naudingas Brazilijai. Tačiau Brazilijos spauda jį vertina labai neigiamai ir viską, ką tik gali padaryti, kad jį diskredituotų, jie taip ir padarys. Taigi, jeigu jie diskredituoja mane, tai atsilieps ir jam, nes Brazilija žino, kad mes esame artimi.“

N. Piquet, kuris taip pat yra Maxo Verstappeno merginos tėvas, sakė, kad jo pasirodymas klasikinėse Le Mano lenktynėse buvo seniai suplanuotas. Tarp beveik 600 varžybų dalyvių brazilas vairavo 1970 m. „Porsche 914/6 GT“, viena lėčiausių mašinų 1966-1971 m.

Brazilo teigimu, draudimas lankytis F-1 „paddocke“ jam neturės didelės įtakos, nes jis retai vyksta į F-1 lenktynes.

„Kai nustojau lenktyniauti, ėmiausi verslo Brazilijoje. Turėjau labai daug darbo kuriant šÄ¯ verslą, todėl yra labai mažai vietų, kuriose aš lankausi. Draugas pakvietė mane vairuoti šÄ¯ mažą „Porsche 914“. Tai labai lėtas automobilis, mažiau nei 200 AG, bet aš pamaniau, kad atvažiuosiu čia pasilinksminti. 96-aisiais ir 97-aisiais čia vairavau „McLaren“ (F1 GTR) ir vis dar šiek tiek atsimenu šią trasą. Taigi, tiesiog darau kažką, kad smagiai praleisčiau laiką su draugais.“

„Jaučiuosi gerai, reikalai klostosi gerai, o Brazilijoje šiomis dienomis sekasi neblogai. Tiesą sakant, tikiuosi smagiai praleisti dar dešimt metų.“

Kai komandos draugai jį pakvietė ruoštis lenktynėms, N. Piquet pakartojo savo požiÅ«rį į praėjusią savaitę kilusį skandalą: „Man tai tikrai nerÅ«pi.“Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
politras
IP: 8606600 | 07/07 10:30 Atsakyti
Pasakyk kas tavo draugai - pasakysiu kas esi tu 😊
ddt
IP: 21ec4ad | 07/06 10:16 Atsakyti
Čia kas, gal dukra, kuri save vadina viešųjų ryšių specialiste, parengė šį statement'ą? :)
trololol
IP: ae918c1 | 07/06 10:11 Atsakyti
Na jei Bolsonaro draugas tai abejonių nelieka :D
×

TOP naujienos