N.Piquet: “Schumacheris – geriausias” (110)

N.Piquet: “Schumacheris – geriausias”
logo 2003 Gegužės 30 d. 22:29, .
Į klausimą „kas gi geriausias visų laikų F-1 pilotas?“ turbūt niekada nebus rastas atsakymas, bet triskart „Formulės-1“ čempionas Nelsonas Piquet žino jį – Michaelis Schumacheris.
Piquet mano, kad Schumacheris yra ne tik geriausias savo kartos pilotas, bet kad jis geresnis už Ayrtoną Senną ir kad F-1 gali daugiau niekada nematyti tokio lygio lenktynininko.
Nelsonas motyvuoja savo nuomonę Michaelio drąsiu perėjimu iš čempioniškos „Benetton“ į labai prastos būklės „Ferrari“ ekipą 1996-ais metais.
“Michaelis Schumacheris dabar yra geriausias ir galbūt jis jau yra visų laikų geriausias,“ – kalbėjo Piquet interviu leidiniui ”Daily Express“.
“Jei F-1 automobilyje išjungtumėm visas elektronines pagalbos pilotui priemones, Schumacheris bus daug pranašesnis už kitus lenktynininkus, daug pranašesnis už Rubensą Barrichello tame pačiame „Ferrari“ bolide. Schumacheris galėtų būti pats geriausias. Jis padarė tai, ko neatliko daug gerų lenktynininkų. Jis turėjo drąsos pereiti į komandą, kuri buvo silpna. „Ferrari“ nebuvo laimėjusi titulo 21-ius metus.”
Taip pat Nelsonas palygino Michaelį su legendiniu Ayrtonu Senna: „Senna visuomet norėjo būti geriausioje komandoje. Taip buvo ir tuomet, kai jis perėjo iš „McLaren“ į „Williams“. Man šis faktas įrodo, jog Schumacheris buvo daug geresnis už Senna ir sakau tai būdamas brazilu.”

Komentarai (110)
Brooklyn
| 11/24 18:13 Atsakyti
Good
.:M.S:.
| 07/30 12:10 Atsakyti
Tikra tiesa sutingu 500% MS tikras saunuolis ir taletingiausias bei geriausias visu laiku pilotas !!!
LoveNation99
| 07/14 22:23 Atsakyti
Geriausias da geriausias...geriausi yra tik bolidai..:)
Andrejus
| 06/06 10:14 Atsakyti
Cargo> respect, sutinku su tavo zodziais
mj
| 06/03 13:33 Atsakyti
Jacques>>> Jordan ar BAR dabar irgi penketuke...kai MS perejo i Ferrari, ji buvo silpna. Aisku ne tokia kaip siandienine Minardi ar Toyota, bet ne is tolo ne siandienine Ferrari. Ir butent MS buvo vienas svarbiausiu zmoniu, padariusiu Ferrus tokiais, kokius juos matom siandien..taip kad pamirskit tuos beprasmius rekimus apie bet kieno atsisedima i Ferrari ir tapima chempionu - atsibode, neidomu, apgailetina :)
Jacques
| 06/02 22:14 Atsakyti
Vat Nelsonas ir nusisnekejo,kad MS y Ferrari perejo tik del babkiu tai jam dzin,ir priedo kiek atsimenu Ferrari niekada nebuvo labai silpna komanda,ji visada buvo penketuke.
Giedriukas
| 06/02 13:07 Atsakyti
Pritariu Nelsono nuomonei. Schumis - pats geriausias ir tai jis jau seniai irode savo puikiu vaziavimu.
Renault
| 06/02 08:50 Atsakyti
Sumacheris labai geras lenktyninkas, kaip ir tukstanciai kitu.
moderator PauliusMS
| 06/02 08:00 Atsakyti
Va cia tai teisybe pasake:) Niekad nemegau Piquet'o...
Ayrton_
| 06/01 17:08 Atsakyti
as irgi taip manyciau o ka rase xerx tai as manau kad jis baisia klydo....kai vaziavo sena be elektronikos tai ir kiti jo priesininkai be elektronikos ....krc...visi lygus su lygiais
×

TOP naujienos