N. Rosbergas: bolido atnaujinimas man nepasiteisino (52)

N. Rosbergas: bolido atnaujinimas man nepasiteisino
logo 2010 Gegužės 10 d. 13:01, Bridgestone Motorsports
Mercedes“ lenktynininkas Nico Rosbergas po Ispanijos GP lenktynių konstatavo, kad prieš šį etapą atlikti bolido pakeitimai jam nepasiteisino, ir paragino ekipą išsiaiškinti to priežastis.
Vokietis kvalifikacijoje liko tik aštuntas, o varžybose, kurias sužlugdė itin ilgas apsilankymas techninio aptarnavimo zonoje, finišavo vos tryliktas ir pirmą kartą šiemet nepelnė taškų.
„Lenktynės man šiandien susiklostė nepalankiai. Be abejo, pirmą kartą šiame sezone finišavęs už taškų zonos jaučiuosi susierzinęs“, - sekmadienį sakė N. Rosbergas.
„Mes čia atsivežėme nemažai patobulintą bolidą ir turėjome būti stipresni, tačiau visa tai man nepasiteisino“, - konstatavo vokietis.
„Kvalifikacijoje pasirodžiau taip gerai, kaip tik galėjau, tačiau aštuntoji starto pozicija nebuvo tai, ko norėjome šį savaitgalį. Lenktynių starte patekau į incidentą su Robertu (Kubica, „Renault“ - red. past.), kai mėginau įlįsti, tačiau jis manęs nematė, todėl buvau išstumtas į išorę, o po to kilo problemų sustojimo metu, dėl ko dar labiau nukritau žemyn.“
„Taigi, savaitgalis nuvylė, ir mes turime išsiaiškinti priežastis, kodėl nebuvome tokie greiti, kaip įprastai“, - pridūrė jis.

Komentarai (52)


OzZ
| 2010 Gegužės 11 d. 18:06
Juodas savaitgalis Rosbergui, reik tiketis atsigrieps kita GP.
Xtremez
| 2010 Gegužės 11 d. 09:40
Pūkuotas> kaip matau isejai pailseti.Nieko keisto.Tuo paciu pridursiu kad "kiek etapu turime is tiek statistika ir vedame"
RTV
| 2010 Gegužės 11 d. 08:54
Inspecta>> As rasiau sarkastiskai :) Zinau kad jis vienas geriausiu vadovu
Inspecta
| 2010 Gegužės 11 d. 08:33
RTV> braunui leidzia vadovaut gal del to, kad su honda padare stebukla ir yra vienas geriausiu vadovu, jei ne pats geriausias..
yla
| 2010 Gegužės 10 d. 23:52
aaaaacha cha cha cha....geras cia.... man nepasiteisino tai dabar liepiau issiaiskinti kodel...aa cha cha cha juokdarys....caras mat atsirado :-)....tai pats isiaiskink kodel susimovei o ne kazkas kitas
svayux
| 2010 Gegužės 10 d. 23:43
1_G> kiauras tu kaip visada, norės - galės NR grįžt prie senesnės bolido versijos, nenorės - turės likt su naujuoju. Idomu tik ar senoji versija tebėra tokia greita, kaip prieš tris savaites. Abejoju :) O šiaip vairavimo stilius ne visų vienodas, genijau.
1_Protingas
| 2010 Gegužės 10 d. 23:39
Nu jo - eurforija kone epogėjuje - o tik pirmos lenktynės kur šumiui nuskilo su Butonu. Sekantis etapas Monake. Laaaabai gera trasa ilgai ratų bazei :) Aišku man gaila Rosbergo. Bet tai ir Brauno įsipareigojimai matyt labai dideli, kad vardan genijaus vaizdo aukot pilotą lipantį ant podiumų... Nu laukiam ligos ratų bazės privalumų Monake ;) A nebus vaizdas kaip Barselonoj paskui šumį kone traukinys, kol lėtus posūkius ima .....
phemark
| 2010 Gegužės 10 d. 23:25
Heh, net nereikia man komentuoti, yra vis tik zmoniu kuriems dar smegenys neuztemdytos, ir mato jie VEL Brawno ir sumio draugyste, del kurios, deja, nukencia Rosbergas....
naergargaer
| 2010 Gegužės 10 d. 22:49
nematau jokios cia tragedijos, jei NR netiko atnaujinimai, tegu vaziuoja be ju...
Abtronikas
| 2010 Gegužės 10 d. 22:02
Pukuotukas>>>> kaip matome baranauskui lopiukus puikiai sekasi rpitraukti. Visi zino tokius kaip 1_P xtremez maclaren ir dar kitus bekiausius Dzo :D
×

F-1.lt pulsas