N. Rosbergas: „Mercedes“ apsvarstys S. Vettelio kandidatūrą (21)

N. Rosbergas: „Mercedes“ apsvarstys S. Vettelio kandidatūrą
logo 2017 Vasario 14 d. 00:06, Ferrari
F-1 čempionas Nico Rosbergas mano, kad „Mercedes“ komanda apsvarstys galimybę kitais metais į savo gretas pasikviesti Sebastianą Vettelį.
Šiemet „Sidabrinės strėlės“ nusprendė, jog vokiečio vietą ekipoje užims Valtteri Bottas. Lewiso Hamiltono sutartis su „Mercedes“ galioja iki 2018 m. pabaigos. Tuo tarpu V. Botto kontraktas, manoma, jog galios tik iki šių metų sezono galo.
N. Rosbergas mano, kad S. Vettelis galėtų būti logiškas „Mercedes“ komandos pasirinkimas.
„Vettelio sutartis su „Ferrari“ baigs galioti šiais metais. „Mercedes“ ekipai jis galėtų būti protingas pasirinkimas. Neabejoju, kad komanda apsvarstys jo kandidatūrą“, – kalbėjo N. Rosbergas.
Vokietis dar kartą išsakė savo nuomonę apie tai, jog jo vietą „Mercedes“ ekipoje turėjo užimti Fernando Alonso.
„Žvelgiant iš fano pusės, nieko geriau negalėtum sugalvoti. Po dešimties metų pertraukos Fernando ir Lewisas vėl būtų komandos draugai ir kovotų tarpusavyje. Tai būtų puikus šou. Bet Bottas „Mercedes“ komandai buvo protingesnis pasirinkimas.“

Komentarai (21)


Larensas
| 2017 Vasario 15 d. 19:00
kadangi hamiltono sutartis iki 2018 pab, mercedes gali pasiimt fėtelių, nes jiems be perstojo žliumbiantis vokietis vistik yra vokietis, ir geriau su juo planuot keletą metų į priekį o ne su juodu.
Pit Crew
| 2017 Vasario 15 d. 14:55
Wanted> eik, eik, čia jis tavo akyse nusmukdė savo vertę? Su 2-3 pagal pajėgumą bolidu turėjo kaip minimum Rosbergą nugalėti ar kaip? Tipo 3-4 vietos čia nelygis?:)
Wanted
| 2017 Vasario 15 d. 10:03
niekas neabejoja kad Alonso yra top klasės lenktynininkas, tačiau reiktų nepamiršti, kad praktiškai visada išskyrus vieną sezoną jis komandoje turėjo bent tuo metu daug prastesnės klasės/formos draiverį todėl rezultatai neturėtų stebinti. Tuo tarpu ta vieninteli kartą kai turėjo savęs vertą oponenta visi žinom kuo baigėsi. Asmenisškai manau, kad Hamiltonas yra geresnis, nes atėjus kaip naujokui ir sugebėti nepralošti vienam iš elitinių to meto lenktyninkui yra tikrai nemenkas klasės įrodymas.
Dėl Vetelio tai tikrai nemanau, kad jį imtų, per kelis paskutinius sezonus jis tikrai nusmugdė savo vertę.
mariusis
| 2017 Vasario 15 d. 08:25
O ką fanatikams dar komentuoti? Jums argumentai netinka, tad nematau prasmės gaišti laiko. Pasiūsčiau tave, bet žiūriu, kad tu jau iš ten atėjęs, tad atsipūsk ir nuleisk garą.
Plentvolis
| 2017 Vasario 14 d. 21:38
Mariusis nenoriu kartotis ,bet vel paskaityk apie piena ries tai tau rasiau. Apie alonso stumima gali ka pakomentuot.? Apie tave paty, gaila ,kad tas prezikas praplyso. Islindo va toks mudakas kaip tu
Arnius
| 2017 Vasario 14 d. 20:16
tech>tu turbut juokauji,neapsimetinek,kad nieko nezinai,gavo pradzioj ir nuo markezo,gavo nuo trulio viena sez,nuo hamio ir pabaigai buttonas dar uzkrove
SF15T
| 2017 Vasario 14 d. 20:00
hmm, a kad batonas antakiu padare, tai kazkaip primirsta sekta .. na bet tikrai, jis tais metais buvo nepavejamas penkto rato treciame posukyje, o i lentele ner ka ten ziuret, reik sektos fantazijomis vadovautis .. na ir suprantama, pries hami ir laimejo, nes hamius tai nuo kudikystes uz maklius vare, tai cia kaip ir is kart laimejimas .. tad aldoniaus dar nieks niekada nera net aplenkes
Edvardziune
| 2017 Vasario 14 d. 15:17
Kaledos praejo, ta proga spaudziu desine SantaKlaus :)
mariusis
| 2017 Vasario 14 d. 14:16
Labai nėra laiko, bet pabandysiu atsakyti.
Tech>http://www.foxsports.com/motor/gallery/f1-drivers-vs-teammates-records-120715 apie stūmimus nekalbam kas ką stūmė, nes Alonsas ir buvo stumiamas neprastai, o kiek ašarų pakalnių buvo, kaip ir pas daugelį šiuo metu rikiuotėje buvo ir dar bus. Protingas vyras atrodo iš komentarų esi, supranti pats viską.
Plentvolis>aš nežinau net ką tau pasakyti, lygis darželio pas tave, nėra ko ir pykti ant tavęs, kai pats su savim susipykęs ;)
Vytautas JV> aš nežinau, aš tiesiog manau, kad Alonso jau tikrai ne į piką lipa, o pagal amžių jau turėtų leistis žemyn. Ar teisus aš ar ne, parodys atejęs Stofelis. Tik tegu neišinka infarktas Jūsų sektos. Čia sakau mano nuomonė.
P.s. Iškart pasimato, kai visų dievaitį bent paminėk komentare. Praplyštat visi, kaip prezikas, kurio galiojimo laikas baigėsi prieš dešimt metų.
SatanKlaus
| 2017 Vasario 14 d. 14:14
Postas apie Vettel, o diskutuojama apie Alonso. Some things are never change...