N. Rosbergas: neįveikęs L. Norriso, O. Piastri liks be vietos F-1

N. Rosbergas: neįveikęs L. Norriso, O. Piastri liks be vietos F-1
logo 2022 Rugsėjo 22 d. 13:48, Alpine Racing

F-1 čempionas Nico Rosbergas mano, kad Oscaras Piastri kitais metais privalo įveikti Lando Norrisą, priešingu atveju jam bus sunku išsilaikyti „Formulėje-1“.

Minėtasis O. Piastri kitais metais debiutuos F-1. Australas „McLaren“ komandoje pakeis tautietį Danielį Ricciardo ir gins ekipos garbę kartu su L. Norrisu, kuris nuo debiuto 2019 m. jau spėjo iškovoti „pole“ poziciją ir kelias prizines vietas.

„Tai drąsus Oscaro žingsnis. Jam reikia arba įveikti Lando, arba jis liks be vietos F-1. Tai bus labai, labai sunku. Bet jis tiki savo jėgomis. O kai galvoji, kad esi toks geras, tai kodėl nežengus tokio žingsnio“, - sakė N. Rosbergas.

„Žiūrint iš Oscaro pusės, kai esi toks jaunas ir tau pasitaiko galimybė atstovauti „McLaren“, privalai ja pasinaudoti. Tokių galimybių F-1 čempionate dažnai nepasitaiko. Tad jis pasielgė teisingai.“

„Bet įveikti Lando jam bus labai sunku. Lando yra aukščiausios klasės lenktynininkas, kuris su tinkamu automobiliu galėtų kovoti dėl čempiono titulo. Tad tikrai nebus lengva pasirodyti geriau už Danielį. Nepamirškite, kad Danielis jau yra iškovojęs ne vieną pergalę, jis vienas geriausių pasaulyje ir jam yra sunku rimčiau pasipriešinti Lando. Tuo tarpu Oscaras bus naujokas.“

„Daugelis sako, kad Oscaras yra ateities žvaigždė. Man sunku patikėti, kad Danielis tiesiog pamiršo, kaip važiuoti greitai. Tiesiog Lando yra aukštesnio lygio sportininkas. Tad Oscarui įveikti jį kitais metais bus didžiulis, didžiulis iššūkis.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794