N. Rosbergas neskuba vertinti pakoreguotų „Pirelli“ padangų (2)

N. Rosbergas neskuba vertinti pakoreguotų „Pirelli“ padangų
logo 2013 Liepos 05 d. 19:38, Mercedes
Praėjusį savaitgalį pergalę iškovojęs „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas neskuba vertinti pakoreguotų galinių „Pirelli“ padangų. Vokiečio teigimu, jų įtaka sidabrinių strėlių greičiui bus galima įvertinti tik sekmadienį vyksiančių lenktynių metu.
„Mercedes“ pilotai buvo greičiausi pirmose šios dienos treniruotėse, tačiau antrose greičiu nusileido „Red Bull“ atstovui Sebastianui Vetteliui.
„Tai buvo gera diena. Tačiau minkštosios padangos nepasižymėjo ilgaamžiškumu“, – pasakojo „Mercedes“ pilotas N. Rosbergas.
„Sekmadienį sužinosime įgijome pranašumą ar atsidūrėme prastesnėje situacijoje. Visa tai įdomu, kadangi padangos yra kitokios, tad turime prie jų prisitaikyti. Tai galimybė, kuria mes galime pasinaudoti – turime jas perprasti greičiau nei mūsų varžovai ir žengti žingsnį į priekį.“
N. Rosbergo teigimu, komandų pajėgumas šį savaitgalį dar gali pasikeisti.
„Panašu, jog važiuojant vieną greitą ratą esame greiti. Panaši situacija yra ir su ilgomis distancijomis. Tačiau tam tikri dalykai dar gali pasikeisti. Kelios dešimtosios šen ar ten ir galite pamatyti kitokią startinę rikiuotę bei lenktynių rezultatus.“
Kitas „Mercedes“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas šiandien vykusių treniruočių metu neturėjo didelių problemų su padangomis. Tačiau kaip teigia pats britas, geriau pasirodyti antrose treniruotėse jam sutrukdė blogi sprendimai reguliuojant bolidą.
„Buvo neblogai, nieko ypatingo. Tada mes atlikome tam tikrus pakeitimus ir taip žengėme žingsnį atgal“, – kalbėjo L. Hamiltonas.
„Atliksime tam tikrus pakeitimus ir rytojuj būsim pasiruošę. Esu tuo įsitikinęs. Pirmoji treniruotė prasidėjo gerai. Antroje susidūrėme su bolido disbalansu, tačiau tai pataisoma.“


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Tomas Wiking
| 07/05 21:59 Atsakyti
Su minkstom trumpa laika,o su baltom visas rungtynes.Nusimato tokia strategija.
žiūrovas f-1
| 07/05 20:10 Atsakyti
"minkštosios padangos nepasižymėjo ilgaamžiškumu" - matysim nemazai sustojimu lenktynese? :)
×

TOP naujienos