N. Rosbergas tikėjosi, kad bent vienas „Williams“ pilotas aplenks L. Hamiltoną (11)

N. Rosbergas tikėjosi, kad bent vienas „Williams“ pilotas aplenks L. Hamiltoną
logo 2014 Lapkričio 22 d. 17:19, Daimler
Paskutinėje šių metų F-1 kvalifikacijoje Abu Dabyje triumfavęs Nico Rosbergas prisipažino turėjęs vilčių, kad bent vienam „Williams“ pilotui pavyks aplenkti pagrindinį jo varžovą kovoje dėl čempiono titulo Lewisą Hamiltoną.
Jei vokietis nori metus užbaigti pirmoje lenktynininkų įskaitos vietoje, jis privalo nugalėti lenktynėse ir tikėtis, kad minėtasis L. Hamiltonas varžybas baigs žemesnėje pozicijoje nei antra.
„Žinoma, kad aš tikėjausi. Valtteri sakė, kad tai buvo geriausias jo ratas. Tačiau tai ne toks rezultatas, kokio tikėjausi“, – kalbėjo N. Rosbergas.
„Žinoma, būtų buvę puiku jei bent vienam „Williams“ pilotui būtų pavykę įsimaišyti tarp manęs ir Lewiso. Šiandien taip nenutiko, bet taip gali nutikti rytoj.“
N. Rosbergas pasidžiaugė, kad pusė darbo šį savaitgalį jau padarė – iškovojo „pole“ poziciją.
„Pradėti lenktynes iš pirmos pozicijos yra puiku. Tai buvo dar viena puiki diena. Esu už tai dėkingas inžinieriams, kurie gerai paruošė bolidą. Likau patenkintas jo nustatymais. Viskas puikiai suveikė. Nuvažiavau gerą ratą ir esu patenkintas galutiniu rezultatu.“
„Tačiau tai tik mažas žingsnis į priekį. Kadangi šį savaitgalį svarbus ne iškovotų „pole“ pozicijų skaičius, o tai, kas taps čempionu.“
[gallery id=1082 rand=rand]

Komentarai (11)


lordas kechelis
| 2014 Lapkričio 23 d. 07:04
kiek tas vaikas dar verks apie Wiljamsus? slabakas. graziausia bus kai jis pats atvaziuos uz Boto ar Masos, o Hamis laimes
Jekesas
| 2014 Lapkričio 23 d. 02:02
Beviltiškas..Rosbergas turi tiketis kitų pagalbos, tuo tarpu Hamis viską laiko savo rankose čia net nėra klausimų kas privalo iškovot titulą.
mariusis
| 2014 Lapkričio 22 d. 23:09
Kad NR visą savaitgalį apie tai ir kalba akip jam reikia williams pagalbos. Po kvalos spaudos konferencijoje tik žurnalisto paklausus apie ratą, jis iškart, ale šmaikštaudamas, vėl apie williams pilotų pagalbą. Per daug užsikalbėjo, jau. Ryt gali atvažiuoti ir pirmas, bet svarbiausia, kad hamis būtų antras, pats jau įsiverkė į help me williams rolę.
Xren
| 2014 Lapkričio 22 d. 21:40
Čia reikia vartoti žodį "svajojau" vietoj "tikėjausi"
333+333
| 2014 Lapkričio 22 d. 18:52
tau reik tiketis sokolado gedimo o ne wiliamsu pagalbos
Paganinis
| 2014 Lapkričio 22 d. 18:35
Viskas su tuo NR gerai. Argi būtų normalu jei jis šioje situacijoje sakytų, kad kaip gerai, kad nei vienas Williamsas neaplenkė LH? Konstruktorių taurė jau iškovota ir dabar keikvienas jų norėdamas būti čempionu privalo būti visiškais egoistais. Laukiu įdomių lenktynių, o jos bet kuriuo atveju bus įdomios. Net jei paskutiniame rate NR bus pirmas, o LH antras - nereiškia, kad kurio bolidas nesustos paskutiniame posūkyje :)
Tadas Šimas
| 2014 Lapkričio 22 d. 18:19
Hamis ims pirma ryt Kai cempionas
Admiral
| 2014 Lapkričio 22 d. 17:49
Nors ir nesu LH fanas, tačiau būtų apmaudu, jei čempionu taptu tas, kurio technika atlaikys lenktynes. Jei LH padarys klaidą ar kontaktuos su kažkuo - tai būtų jo pačio klaida, kuri kainuotų jam čempionatą. Rosbergas gali tik finišuoti pirmas ir tikėtis, kad Hamiltonas nesusitvarkys su nervais. Tačiau tikrai nelinkėčiau nei vienam sugesti - technikos patikimumas ar šiuo atveju nepatikimumas neturėtų spręsti kas laimės čempionatą.
DARio
| 2014 Lapkričio 22 d. 17:38
Tegul kova del titulo vyksta iki paskutinio lenktyniu rato pasukio! Nesinoretu, kad vienas iskristu anksciau laiko :) Tegul itampa issilaiko iki pats pabiagos. :) O kas cia linki vienam ar kitam sugest, jus esat beverciai formules fanai.
Karaliux
| 2014 Lapkričio 22 d. 17:35
koks pasipūtinas iš Rosbergo pusės, dėl to ir nesinori kad jis laimėtų, ką sakytų jei būtų aplenktas Hamiltono kvalifikacijoje ? "kaip gaila, kad manęs niekas neaplenkė niekas iš Williams`ų"
×

F-1.lt pulsas