N. Rosbergas užjaučia O. Szafnauerį (1)

N. Rosbergas užjaučia O. Szafnauerį
logo Rugsėjo 17 d. 18:08, Extreme E

Konfliktas tarp „Alpine“ ir „McLaren“ komandų dėl Oscaro Piastri užsibaigė daugiau nei prieš dvi savaites, kai FIA kontraktų pripažinimo tarnyba (CRB) vienbalsiai palaikė komandą iš Wokingo. „Alpine“ nesiėmė ginčyti CRB sprendimo, tačiau visa tai nepanaikina to fakto, kad prancūzų komanda investavo į jaunąjį sportininką daug lėšų rengiant jį „Formulei-1“ organizuojant australui išsamią bandymų programą.

„Alpine“ komandos vadovas Otmaras Szafnaueris komentuodamas situaciją dar iki CRB sprendimo, pavyzdžiui, leido jam suabejoti moralinėmis Piastri savybėmis, tačiau galiausiai „Alpine“ tapo pralaimėtojais.

Dauguma specialistų „Formulės-1“ verslo klube užjautė O. Szafnauerį, tarp kurių buvo ir 2016 m. pasaulio čempionas Nico Rosbergas.

„Žinoma, kad aš užjaučiu Otmarą, nes jis apeliavo į etinę šio klausimo pusę, - kalbėjo N. Rosbergas. - Bet nes visi kartu suprantame, jog „Formulė-1“ yra verslas ir kai Oscarui pasitaikė galimybė pasirašyti kontraktą su „McLaren“, jis privalėjo pasinaudoti šiuo šansu. Jauniems sportininkams tenka taip daryti. Piastri paprasčiausiai negalėjo laukti šanso „Alpine“, spėliodamas, ką darys Fernando Alonso ir ką galiausiai nuspręs komanda.

Visa ši istorija tapo įmanoma dėl klaidos, kurią padarė teisininkai. Bet jei jūs bendradarbiaujate su tokiu talentingu jaunuoliu, į kurį įdėjote labai daug pinigų, pirmiausia turite pasirūpinti, kad visi susitarimai turi būti įtvirtinti neginčijimai sudarytais kontraktais, numatytais 5 ar 10 metų.

Man net sunku patikėti, kad Piastri ir „Alpine“ kontraktas buvo sudarytas su rimtomis klaidomis“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 129
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 125
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
don Pedro
IP: 5f156cc | 09/18 06:35 Atsakyti
kokia dar etinė? taigi patys Alpine sakė - gal galės važiuot už Williamsus, į ką Oskaras jiems atsakė, kad gal galės važiuot už McLaren.
Patys apsiloxino dabar paguodos ieško.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas