Naujas kontraktas su C. Leclercu jau suderintas, o su C. Sainzu – ne (7)

Naujas kontraktas su C. Leclercu jau suderintas, o su C. Sainzu – ne
logo 2023 Gruodžio 04 d. 15:31, Ferrari nuotr.

Prieš kelias dienas buvo pranešta, kad „Ferrari“ komanda pradėjo derybas dėl naujų kontraktų su savo dabartiniais lenktynininkais, bet tada nebuvo pranešta apie galimus sutarčių terminus.

„Gazzetta dello Sport“ pateikia kai kurių intriguojančių detalių. Publikacijos autoriai 100 proc. netvirtina, kad informacija yra iki galo patikima, tačiau praneša, kad su Charlesui Leclercu iš esmės jau suderintas naujas ilgametis kontraktas, kuris baigs galioti tik 2029 m. pabaigoje. Neva visi principiniai susitarimai jau pasiekti ir beliko suderinti tik kai kuriuos teisinius niuansus.

Jei visa tai yra tikri faktai, tai Charleso bendradarbiavimas su Maranelo komanda užtruks 13 metų – skaičiavimą reikėtų pradėti nuo 2016 metų, kai Leclercas buvo priimtas į „Ferrari“ jaunimo akademiją.

Kai dėl Carloso Sainzo, tai su juo situacija yra visai kitokia. Pagal „Gazzetta“ informaciją, derybos su juo vyksta, tačiau ispanas dar abejoja, ar pasirašyti jam kontraktą su „Ferrari“, ar ne. Kalbama, kad Sainzas nori gauti mažiausiai dviejų metų sutartį, tuo tarpu komanda jam siÅ«lo tik vienerių metų kontraktą, t. y. iki 2025 metų galo.

Viena iš tokio komandos požiÅ«rio priežasčių yra ta, kad „Ferrari“ norėtų pasilikti galimybę pasikviesti kokį nors talentingą kitą sportininką. Tarp kandidatų yra minimas Lando Norrisas, kurio sutartis su „McLaren“ baigiasi kaip tik 2025 metais.

„Kartu bÅ«tent „McLaren“ galėtų tapti kita komanda, į kurią ateityje galėtų pereiti C. Sainzas, nors gali atsirasti laisva vieta ir Red Bull“ komandoje, jei išeitų Sergio Perezas“, - priduria italų laikraštis straipsnyje, kuris pavadintas: „Ferrari“ siÅ«lo stambią sutartį Leclercui. Bet ką daryti Sainzui?“.Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 1233286 | 12/05 11:16 Atsakyti
jei tiketi gandais Leclerc jau sezono metu du kontraktus buvo pasirases. gal teks palaukti oficialios info
kart
IP: ff4c1cb | 12/05 07:45 Atsakyti
Jeigu tikėti gandais, tai Leclerco kontraktas laikui bėgant turėtų pakilti >= 50mln. / sezonui, kas skamba kaip iš fantastikos srities. Ypač, jeigu dar šalia nori pasikviesti tokio lygio pilotą kaip Norisą.

Ok, infliacija ir t.t. bet tokią sumą mokėti už sezoną, kuris bus dar tik po 6 metų, tai įdomiai skamba. Vis dar tikiuosi, jog tai tik gandai.
Cia
IP: 24cdc51 | 12/05 13:32 Atsakyti
Bus čia kaip ale su Hamiltono kontraktu, tiek ančių mėtė, o ėmė ir pasirašė ir dar multiyear, žodžių straipsniai Marytės gandų lygio :)
hmmmm
IP: 809213b | 12/05 15:01 Atsakyti
jmrb
12/05 12:11

Dar vienas gandas be pagrindo - kokio velnio Norris turėtų norėt pe... skaityti daugiau

koks logiskesnis sprendimas? Ten niekas neleis pries maxa sakotis, nes jis ju aukletinis. Jei pereis i RBR, tai bus tam, kad pasizymetu laimejes lenktynes ir padetu X ant savo karjeros ilgoje perspektyvoje. Na o ferraryje pilotu bent jau kuris laikas neskirsto i pirma ir antra.
tech
IP: 1c08138 | 12/05 12:10 Atsakyti
pasak gandu, Ferrari atrieks minimum po 50 milijonu $ kas metus.
jmrb
IP: fe28764 | 12/05 12:11 Atsakyti
Dar vienas gandas be pagrindo - kokio velnio Norris turėtų norėt pereit į Ferrari? Ateitantys 2 -3 sezonai parodys ar McLaren ir toliau kils rikiuotėje į viršų ir pradės kovoti dėl pergalių, tokiu atveju kvaila būtų išeiti, tada kai komanda atsigauna. O jei jau pereiti, tai vieša paslaptis kad RedBull laukia išskėtę rankas, tai galvojant apie titulus ar pergales tai būtų žymiai logiškesnis sprendimas. Vienintelis įmanomas variantas - Ferrari stipriai šauna į priekį kai pereinama prie naujų taisyklių ir tampa nr1 komanda kuri staiga tampa patraukli visiems. Bet dabartiniu momentu, Lando būtų kvaila dabar įsipareigoti kažkams kas galbūt bus už poros sezonų.
montoyja
IP: 44deb15 | 12/06 11:58 Atsakyti
Sainsas eis į audi.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0