Naujienų nėra: M. Schumacherio būklė nesikeičia (128)

Naujienų nėra: M. Schumacherio būklė nesikeičia
logo Ką tik., Mercedes
Michaelį Schumacherį gydantys medikai ir vokiečio atstovai pranešė šiandien nepateiksiantys naujos informacijos apie legendinio lenktynininko būklę – panašu, nėra jokių naujų pokyčių.
Tai reiškia, kad sekmadienį slidinėjant sunkią galvos traumą patyrusio sportininko būklė išlieka kritinė. Jis jau patyrė dvi smegenų operacijas, skirtas pašalinti po incidento išsiliejusį kraują ir sumažinti intrakranijinį spaudimą.
Grenoblio ligoninėje Prancūzijoje gydomo M. Schumacherio atstovai užtikrino informuosiantis visuomenę, jei vokiečio būklė ženkliai keisis.
Rytoj, penktadienį, legendiniam lenktyninkui sukaks 45-eri.

Komentarai (128)


Kiborgas
| 2014 Vasario 07 d. 11:56
O čia tai gera diskusija buvo. Labai patiko kaip Stargate viską išdėstė ir į kiekvieną tuščią pasvaičiojimą atsakė rimtais argumentais ir neginčijamomis nuorodomis. Tuščiai lojantiems liko tik patylėt, ar kažką nerišliai papliurpt. Dar kartą spaudžiu dešinę Stargate, ne už tai, kad apie Šumį taip rašė (nesu jo gerbėjas), bet už tai, kad taktiškai ir ARGUMENTUOTAI viską pateikė neįsiveldamas į "apsilojimus".
Raikki's fan
| 2014 Sausio 04 d. 02:07
OdisejaSS>> 8_Titulas>>. Kantrybes zmones, imesiu, Iphone nevisagalis, arba as juo nemoku naudotis. Kaip 8_Titulas minejo apie bonifacijaus atostogas, jos jau baigesi, tad ilgai nereiks laukti. Matau, kad kaip vaikuciai laukiat Kalediniu dovaneliu, nors Kaledos jau baigesi.. Ir kaip zinot niekam nesakiau kad jus vaikai ir panasiai.. Bet as taip pat laukiu 8_Titulas, kol jis papasakos kas ji sieja su MS, nors galutinis variantas aiskus, tad nieko perdaug ir nebesitikiu. Tai va, lauksiu paskui pliupsnio komentaru ir izeidinejimu su juokeliais jusu.. Kad as toks ir anoks, bet manes eiliniai komentarai nezeidzia.. Tik daeis patiems, kad ne visi zmones sneka tik tam, kad sneketi.. Del meldimosi visa nakti, tai manau uzteks tau ir malda pries miega sukalbeti, bet tavo reikalas. O, kad bent jau butu biski i tema, tai taip pat pasveikinsiu ji su Jo diena, bei palinkesiu kuo greiciau pakilti is patalo.. Kad ir nesu jo fanas ir tokiu niekad nebuvau, bet linkiu jam tik sveikatos, nes kaip bebutu yra toks pats zmogus kaip ir visi.
8_Titulas
| 2014 Sausio 03 d. 21:51
Bet nenukrypkim nuo temos, nes Bonifacijaus atostogos Candahare, baigia uzgosti M.S nelaime. Zinau kad as vienas is milijonu,kurio sveikinimas nieko nereiskia, bet visvien prisidesiu ir pasveikinsiu M.S su gimtadieniu ir pasimelsiu uz ji visa nakti!
8_Titulas
| 2014 Sausio 03 d. 21:46
OdisejaSS> Jo butu idomu mums kaimeciams pamatyti, ta nuostabu ir nerupestinga givenima is Cancuno. Bet cia turbut bus Sigito Bakucio sindromas, kuris mums suteike tiek daug apgaulingu vilciu su savo debiutu 2012 F3 o galop 2014 ir F1... Na dar turi galimybe istaisyti padeti imesdamas foto, bet kaskaip abejioju? Su lig kiekvienu komentaru mano akyse jis snargleja ir snargleja ir net nebepikta visai! Talentingas pacanas, kadanors gal Palecki pakeis ar tai Sustauska?
OdisejaSS
| 2014 Sausio 03 d. 20:03
raikio fane, siaiptai mes visi laukiam tavo fotkes is Meksikos papludimio, su uzrasu ant rankos "8titulas", dar nespejai nufotkint?
Raikki's fan
| 2014 Sausio 03 d. 18:00
8_Titulas>> o dabar pamirstant bent vienai minutei musu nesantaika, as tau noriu uzduoti rimta klausima: ar galiu? Kaip tu toks issilavines ir protingas budamas, galejai taip vaikiskai ant kazkokio "trolinimo" kabliuko uzkibti? Tiesa, vis dar laukiu atsakymo tamstos, kokie jus panasumai per 20 metu sieja su MS. Nu labai butu idomu visiems suzinoti... Bet uzbegant uz akiu galiu pasakyti, kad ne tik as, bet ir kiti sio portalo lankytojai tavo ispazinties nesulauks.. Ir panasumu nesuzinos.. Nes ju ir nera.. Vaizduotes padariniai cia. Bet galbut as labai klystu, tai jei jus tamsta mane pataisysite as jusu paimsiu ir atsiprasysiu..
Raikki's fan
| 2014 Sausio 03 d. 17:51
8_Titulas? Baiges jau darbo birza? Matyt pasalei biski smegeneles gatveje siuksles berinkdamas :-). Kokios pasekmes cia man bus? Tu ziuriu busi jauciu C.Noriso koks nors mokinys, kad cia visus gasdini kazkuom. I kelnes nepridek tik begasdindamas. Beje kas tas TROLINIMAS? Kazko vaikisku bairiu atsiduoda. Galetumet tamsta isversti, nes neturiu zalio supratimo "vaiku" budamas ka visa tai reiskia. Man tai gaila butu jei MS greiciau iskeliautu i dausas, nei toks kaip tu. Jis bent dar kazka nuveikti gali daugybes zmoniu labui, o ka tu? Siuksles visas per darbo birza is pakeliu surinkti. Bet irgi gerai, naudinga visuomeneje..
8_Titulas
| 2014 Sausio 03 d. 17:36
Macnerka> Nelaidok zmogaus anksciau laiko! Kas per individas turi buti, kad metitis tokiais pareiskimais? Ar mirs ar givens, pagarbos yra nusipelnes sis zmogus.
1_Protingas
| 2014 Sausio 03 d. 17:31
Stargeite > reziumuojant šumofilinį supratimą "pasakiau, pasnigo, didžiuojuos!". Patenkintas savimi su savo subjektyvia nuomone kaip pilnas mėnulis o vaidini ne paauglį...
McNerka
| 2014 Sausio 03 d. 17:23
aha o po mirties pasklebs sventuoju.. be abejo..

F-1.lt pulsas