Nuomonė: A. Palou yra geresnis už M. Verstappeną

Nuomonė: A. Palou yra geresnis už M. Verstappeną
logo 2023 Rugsėjo 28 d. 12:30, Penske Entertainment: Joe Skibinski

„IndyCar“ čempionate besivaržantis Augustinas Canapino pareiškė, jog F1 čempionas Maxas Verstappenas yra prastesnis lenktynininkas už Alexą Palou, kuris šiais metais antrą kartą tapo „IndyCar“ čempionu.

„Palou yra išskirtinis ir, mano nuomone, šiuo metu būtent jis yra geriausias lenktynininkas pasaulyje. Jeigu jis nėra pats geriausias, tuomet tikrai yra geriausiųjų trejetuke. Mano nuomone, Palou yra tobulesnis už Verstappeną, jis yra labiau išbaigtas produktas. Išties tai, ką Palou daro „IndyCar“, atrodo tarsi nežemiškos kilmės dalykai. Tačiau tai subjektyvi nuomonė.

„Verstappenas taip pat yra tarytum ateivis. Tegul jo fanai manęs per daug nekritikuoja, kadangi ir jį aš laikau ypatingai aukštos klasės pilotu. Visgi, „IndyCar“ mes lenktyniaujama ovaluose, o tai yra absoliutus kraštutinumas, F1 to neturi“, - savo nuomone išsakė A. Canapino.

Primename, jog A. Palou šiais metais nuolat susilaukė žiniasklaidos dėmesio ne tik dėl puikaus pasirodymo „IndyCar“, bet ir dėl konflikto su „McLaren“ organizacija. Kitąmet ispanas turėjo jungtis prie „McLaren“ „IndyCar“ komandos ir tapti „McLaren“ atsarginiu lenktynininku F1, tačiau jis nusprendė nutraukti šį susitarimą, o ginčas galiausai persikėlė į teismus.

Kitame sezone A. Palou ir toliau atstovaus „Ganassi“ komandą.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218