O. Piastri „Alpine“ bolidą išbandys greičiausiai Prancūzijoje

O. Piastri „Alpine“ bolidą išbandys greičiausiai Prancūzijoje
logo Birželio 21 d. 20:45, Pirelli

Debiuto „Formulėje-1“ belaukiantis Oscaras Piastri šių metų „Alpine“ F-1 automobilį greičiausiai išbandys Prancūzijoje, Paulo Ricardo trasoje vyksiančių laisvųjų treniruočių metu.

Pagal galiojančias taisykles, visos komandos du kartus per sezoną turi suteikti galimybę jaunam sportininkui išbandyti F-1 bolidą oficialių važiavimų metu.

„Alpine“ komandos atsarginis pilotas O. Piastri šiemet jau sėdo prie F-1 automobilio vairo. Tiesa, tai buvo praėjusių metų ekipos bolidas A521, kurį jis išbandė privačiuose važiavimuose, surengtuose Katare ir Silverstoune.

„Alpine“ komandos vadovas Otmaras Szafnaueris teigia, kad jaunasis australas tikrai nesės prie F-1 bolido vairo Didžiosios Britanijos GP metu, tačiau jo pasirodymą oficialiose treniruotėse pamatysime gana greitai.

„Mes galime pasakyti, kad tai tikrai neįvyks Silverstoune. Bet ilgai laukti nereikės. Atsakymas toks, jog ruošiame planą ir ketiname pasodinti jį už bolido vairo artimiausiu metu. Tai turėtų įvykti gana greitai, tačiau kur tiksliai tai įvyks, mes dar nepaskelbėme“, - sakė O. Szafnaueris.

O. Piastri už šių metų F-1 bolido vairo nepamatysime ne tik Silverstoune, bet ir Austrijoje, kur bus surengtos sprinto lenktynės, nes po penktadienį įvyksiančių treniruočių sportininkai po kelių valandų pertraukos startuos kvalifikacijoje. Tad logiška galvoti, kad australas greičiausiai sudalyvaus Prancūzijos GP laisvosiose treniruotėse.

O. Piastri paskutinį kartą Paulo Ricardo trasoje važiavo 2019 metais, kuomet varžėsi „Formulės Renault Eurocup“ lenktynėse.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 61
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas