O. Piastri – apie nepakankamą greitį, savirefleksiją bei Alonso taktiką

O. Piastri – apie nepakankamą greitį, savirefleksiją bei Alonso taktiką
logo Balandžio 08 d. 08:10, Pirelli nuotr.

Oscaras Piastri Japonijos lenktynių metu septintą poziciją prarado tik gale. George'as Russellas pasinaudojo australo klaida bei jį aplenkė.

Apskritai „McLaren“ lenktynininkas nebuvo patenkintas savaitgaliu – tiek iš savo, tiek iš komandos pusės. Apie tai jis kalbėjosi su „Sky Sports F1“.

Apie greitį: „Tai tikrai nėra pozicijos dėl kurių aš noriu kovoti. Man kažkiek nesisekė su padangomis. Manau, kad tiesiog neradome pakankamai greičio, kurį būtų galima pastatyti prieš mūsų varžovus. Reikia išsiaiškinti dėl ko.

Apie Alonso taktiką: „Aš galėjau pasakyti, dėl ko jis taip darė, dėl ko jis mane laikė DRS zonoje. Jis norėjo, kad George'as manęs neaplenktų bei, kad jo neatakuotų. Iškart supratau jo planą, tiesiog aš padariau mažą klaidelę paskutinėje kilpoje, šiek tiek užblokavau ratus ir viskas. 

Apie asmeninį pasirodymą: „Manau, jog šis savaitgalis parodė kiek dar darbo mums reikia įdėti. Mums dar trūksta iki „Ferrari“ lygio. Man pačiam irgi nebuvo pats geriausias savaitgalis, todėl reikia žiūrėti atidžiai į situaciją, tikrai reikia atrasti kažkiek greičio“, – kalbėjo O. Piastri.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472