O. Piastri: nemanau, kad G. Zhou atėmė iš manęs vietą

O. Piastri: nemanau, kad G. Zhou atėmė iš manęs vietą
logo 2021 Lapkričio 26 d. 18:14, Alpine Racing

Australas Oscaras Piastri kartu su Guanyu Zhou pretendavo į laisvą vietą „Alfa Romeo“ komandoje 2022 metams. Komanda nutarė pasirašyti kontraktą su kinų lenktynininku, o O. Piastri kitais metais bus „Alpine“ komandos atsarginiu pilotu. O. Piastri papasakojo, kad nelabai stipriai tikėjo gauti kontraktą su „Alfa Romeo“, todėl nemano, kad G. Zhou atėmė iš jo vietą.

Oscaras Piastri: „Aš 99 proc. sutinku su priimtu sprendimu, nors visuomet išlaikiau tikėjimą, kad galėčiau stoti į startą „Formulėje-1“ kitais metais. Nors iš pat pradžių žinojau, kad mano šansai patekti į „Formulę-1“ 2022 metais yra labai maži. Tokioje situacijoje geriausia, ką buvo galima padaryti – pasirašyti atsarginio lenktynininko sutartį. Būtent to aš norėjau ir ties tuo mes dirbome.

Prireikė gana daug laiko ir kada mes nusprendėme, kad tik stebuklas gali padėti pereiti į „Formulę-1“, mano svarbiausiu prioritetu tapo atsarginio piloto kontraktas.

Guanyu Zhou – šaunus vaikinas, labai draugiškas už trasos ribų. Visų pirma aš niekada su juo neturėjau incidentų trasoje ir tai jau gerai. Antra, esu įsitikinęs, kad Zhou atveju, jei kas ir atsitiktų lenktynėse, tai neatsilieptų mūsų santykiams už trasos ribų. Mes labai gerai sutariame nuo to momento, kai aš prisijungiau prie „Renault“ praėjusiais metais.

Galų gale, mes visi stengiamės patekti į „Formulę-1“. G. Zhou turi finansinę paramą, bet ne jo kaltė, kad kažkas užsimanė, jog jis lenktyniautų F-1 pasaulio čempionate. Iš mano pusės nėra jokios priešpriešos. Be to, jis važiuoja gerą sezoną „Formulėje-2“ - iškovojo tris pergales ir užima antrą vietą asmeninėje įskaitoje.

Negalima sakyti, kad G. Zhou nepelnytai gavo kontraktą. Visai nemanau, kad jis atėmė iš manęs vietą“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2024 sezono taškai: 151
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821