O. Piastri nori vietos „Alpine“ sudėtyje 2023 metais (2)

O. Piastri nori vietos „Alpine“ sudėtyje 2023 metais
logo Rugsėjo 21 d. 12:05, Renault Sport

Oscaras Piastri šiemet važiuoja savo pirmąjį sezoną „Formulėje-2“ ir pirmauja šiame čempionate likus trims etapams iki pabaigos. Praėjusiame sezone australas laimėjo „Formulę-3“, o iki to tapo „Renault“ Europos taurės čempionu.

Nežiūrint į visus šiuos pasiekimus, „Alpine“ komandos globotinis nemato šansų patekti į „Formulę-1“ kitais metais. O. Piastri tikisi, kad prancūzų komanda paims jį kaip atsarginį pilotą, o 2023 metais suras pagrindinio piloto vietą. Priešingu atveju australų lenktynininkas žada nutraukti sutartį su „Alpine“.

„Pasakysiu atvirai, kad aš neatitinku „Alfa Romeo“ pageidavimų ir vargu ar jie paims mane kitam sezonui, - „Wide World of Sport“ kalbėjo O. Piastri. - Aš visai nežinau, kokie yra jų reikalai, o tai dar kartą įrodo, kad nesu tarp jų kandidatų.

Aš priklausau „Alpine“ jaunimo programai, jie nėra susiję su „Alfa Romeo“ varikliais, todėl neturiu su jais jokio ryšio. Žinoma, būtų malonu ten gauti vietą, tai būtų maloniu siurprizu, bet aš tuo netikiu.

Aš nepateksiu į „Formulę-1“ kitais metais, kad ir kaip užsibaigtų šis sezonas. Bet su trimis titulais per trejus metus mano biografija atrodys labai puikiai. Logiškiausias žingsnis būtų gauti atsarginio piloto vietą „Alpine“ komandoje ir pretenduoti patekti į „Formulę-1“ 2023 metais. Esu linkęs vienerius metus praleisti be lenktynių, bet jei tektų laukti dvejus metus, tai tektų gerokai apgalvoti, į kurią pusę man judėti. Jei iki to prieis, žadu svarstyti kitokius variantus“.

Alpine F1 Team
Komanda: Alpine F1 Team 2021 sezono taškai: 104
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A521
Plačiau

Komentarai (2)
Fernandoisfasterthanyou
IP: 6e7fb92 | 09/21 19:08 Atsakyti
egis01
09/21 12:29

3 ar 30 titulu prieš kinieti ar kita milijonieriu nieko verti. tai tik biznis, nieko asmeniška.

būtent, ne tik, kad titulų nereikia, bet kartais ir dviejų ranku, its just a business
egis01
IP: b356cb1 | 09/21 12:29 Atsakyti
3 ar 30 titulu prieš kinieti ar kita milijonieriu nieko verti. tai tik biznis, nieko asmeniška.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas