O. Piastris ir jo komanda padės gelbėti Didįjį barjerinį rifą (1)

O. Piastris ir jo komanda padės gelbėti Didįjį barjerinį rifą
logo Kovo 31 d. 12:02, McLaren F1 Team nuotr.

McLaren“ komanda prisijungė prie ekologinės programos gelbėjant Didįjį barjerinį rifą. Moksliniais tyrimo aspektais užsiims komandos inžinieriai, o vienas iš tų, kam pavesta propaguoti šią inciatyvą, yra ekipos sportininkas Oscaras Piastris. Tai visiškai logiška, nes Australija yra Oscaro gimtinė.

Oscaras Piastris: „Man tai bus ypatinga misija, juo labiau, kad užsiimti šia iniciatyva man teks visai šalia namų. Labai gerai, kad „McLaren“ nutarė prie jos prisijungti, nes mes savo sirgaliams norime parodyti, jog mokame kurti ne tik pačius greičiausius pasaulyje lenktyninius automobilius. Mes stengiamės daryti kur kas daugiau, manau, tai gerina „McLaren“ įvaizdį ir yra naudinga visam pasauliui. Beje, anksčiau man niekada neteko būti prie Didžiojo barjerinio rifo.

Atrodo, kad aš tik po to, kai palikau Australiją ir persikrausčiau į Europą, aš pradėjau iš tiesų vertinti mano gimtinės gamtą ir supratau, kad ją būtina tausoti“.

Interviu Australijos 9 TV kanalo žurnalistams Piastris papasakojo apie savo ramų ir subalansuotą charakterį, kuris kontrastuoja su kitų F-1 pilotų karštakošiškumu.

„Paprasčiausiai tai yra toks mano požiūris į lenktynes, - kalbėjo 22 metų australas. - Tai leidžia man pasiekti maksimalių rezultatų trasoje ir priimti teisingus sprendimus varžybų metu. Man visada buvo būdinga ramybė ir aš visada pasižymėjau tokiu charakteriu ir koncentracija.

Žinoma, man norisi laimėti visada lenktynes, bet pradžiai reikia bent užlipti ant podiumo – būtent tokią užduotį keliu sau artimiausioje ateityje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
4Ratai
IP: 7aef9fd | 03/31 16:03 Atsakyti
Geriau lai padeda gelbet padangas lenktyniu metu
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983