O. Piastris: mokytis galiu tik toliau dalyvaudamas lenktynėse (1)

O. Piastris: mokytis galiu tik toliau dalyvaudamas lenktynėse
logo Rugsėjo 30 d. 23:11, PA Images nuotr.

Oscaras Piastris Japonijos GP iškovojo savo pirmąjį podiumą karjeroje, tačiau po lenktynių „McLaren“ atstovas teigė, jog tai nebuvo pats geriausias jo pasirodymas. Australo teigimu, jis lenktynėse nebuvo pakankamai greitas, o tai galėjo lemti nevisiškai tinkamai įvaldytas darbas su įvairiomis padangomis.

„Manau, kad tiesiog nebuvau pakankamai greitas. BÅ«tent tokios lenktynės, kaip Japonijoje, yra dalykas, prie kurio turiu daugiau dirbti. Manau, kad akivaizdu, jog man tai yra dar gana šviežia.

Kai dalyvaudavau jaunimo lenktynėse, ten tokių lenktynių, kaip čia, tiesiog nebÅ«davo. Taigi, vienintelis dalykas, kaip aš galiu mokytis ir judėti į priekį, tiesiog toliau dalyvauti lenktynėse“, - kalbėjo O. Piastris.

„McLaren“ vadovas Andrea Stella sutiko, jog F1, reikia mokytis tiesiog darbo vietoje, kadangi kito bÅ«do tiesiog nėra.

„Nėra taip, kad tu gali iškart išmokti kur ir kokiu greičiu reikia važiuoti. Tai yra įgÅ«džių rinkinys, kurį pritaikai kiekvienose lenktynėse. Japonijoje darbas su padangomis yra labai specifinis ir jis yra visiškai kitoks nei, pavyzdžiui, Vengrijoje ar kažkur kitur.

Visas sezonas yra kelionė, kur kiekviena situacija turi savų ypatumų ir mokytis tenka vietoje. Esu tikras, kad Oskaras taip pat išmoko tam tikrų naujų dalykų, o taip pat reikia paminėti, jog jo rezultatai ėjo geryn net pačiose lenktynėse. Svarbiausia yra dirbti sistemingai ir pasiimti visas įmanomas pamokas“, - sakė A. Stellas.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lauris
IP: 7131267 | 10/01 22:03 Atsakyti
Stellas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749