O. Piastris nesigaili išėjęs į „McLaren“

O. Piastris nesigaili išėjęs į „McLaren“
logo Kovo 17 d. 14:26, McLaren F1

Prieš pusę metų „Formulė-1“ su įdomumu stebėjo teisminį ginčą tarp „Alpine“ ir „McLaren“ komandų dėl teisės prie vairo pasodinti Oscarą Piastrį. Galiausiai pasirodė, kad prancūzų komanda labai atmestinai buvo sudariusi konraktą su jaunuoju australu, todėl nesugebėjo išsaugoti Oscaro „Alpine“ sudėtyje.
Tačiau australo debiutas šių metų sezone buvo gana neišraiškingas – pirmoje kvalifikacijos dalyje Piastris iškrito iš kovos, o lenktynėse nuvažiavo tik 13 ratų ir pasitraukė iš distancijos dėl elektros sistemos gedimo. Jo partneris Lando Norrisas taip pat susidūrė su techniniais nesklandumais.

Tuo tarpu „Alpine“ komanda Sakhire atrodė kur kas stipriau, o Pierre'as Gasly sugebėjo iš starto 20 vietoje palypėti finiše iki 9 pozicijos. Tačiau Piastris tikina, jog sprendimą pereiti į „McLaren“ laiko teisingu.

„Tiesą sakant, aš niekada nesirinkau tarp dviejų komandų, - kalbėjo O. Piastris. - Aš visada turėjau norą važiuoti „McLaren“ sudėtye – mačiau, kad ir jie nori bendradarbiauti su manimi. Ir tai buvo svarbiausias faktorius.

Todėl visai nesijaučiu, kad turėčiau dėl ko nors gailėtis. Esu susikoncentravęs ties savo vaidmeniu ir stengiuosi padėti komandai judėti į priekį, kad galėtumėm užimti mums priimtinas pozicijas.

Žinome, kad kol kas nesame tose vietose, kokias mes norime užimti. Ir to neslepiame.

Mes turime gerą „McLaren“ vystymo planą, kuris turėtų leisti mums varžytis su 3-4 pajėgiausiomis komandoms. Bet pasiekti lyderių lygį būtų labai sunku, Pažiūrėsime, ką duos tie atnaujinimai, kuriuos mes turėsime Baku.

Tačiau tai bus tik vienas žingsnis tame kelyje, kurį mes žadame įveikti šiais metais“.

„McLaren“ praėjusį rudenį turėjo sustabdyti savo 2023 m. bolido konstravimo procesą ir praktiškai visus darbus pradėti iš naujo. Komanda tikisi, kad rimtus atnaujinimus paruoš iki gegužės pradžios, kai įvyks Azerbaidžano GP etapas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392